Site icon Оголошення Харків

12 милих настільних вентиляторів для прохолоди на робочому місці

Тейлор Фуллер пише про кімнатні рослини для The Spruce з зими 2020 року. У її лондонській квартирі є колекція з понад 75 рослин. Вона є автором книги «Веселковий атлас», а її статті з’являлися на Bustle та BuzzFeed.

Опубліковано 27.05.23

Температура повітря підвищується, але вам все одно доводиться сидіти за робочим столом з 9 до 17. Якщо ви відчуваєте, що вам потрібен легкий вітерець, щоб охолодити робоче місце або просто створити собі літній настрій, придбайте настільний вентилятор.

Увімкнувши настільний вентилятор, ви одразу ж забезпечите циркуляцію повітря у вашому робочому просторі. Тож неважливо, чи не хочете ви поки що вмикати кондиціонер, чи ваше робоче місце розташоване прямо на сонячному вікні — ви можете легко підтримувати прохолоду.

Ми підібрали для вас кілька симпатичних настільних вентиляторів, які ви можете придбати на Amazon, щоб підтримувати прохолоду за робочим столом. Ці вентилятори не тільки суперфункціональні, але й дуже милі. Вони також не займуть багато місця, що робить їх потрійною перевагою.

Циркуляційний настільний вентилятор з краном

Переглянути на Amazon Переглянути на Wayfair Переглянути на Walmart

Цей маленький білий вентилятор поміститься на вашому столі і майже не займе місця. Він компактний, його можна регулювати, він надзвичайно тихий і має сенсорний дисплей з трьома різними налаштуваннями швидкості. Він може коливатися і має таймер, тому вам не доведеться турбуватися про те, щоб не забути його вимкнути. Крім того, він буде чудово виглядати поряд з іншими предметами декору вашого офісу.

Великий циркулятор повітря Vornado 660

Переглянути на Amazon Переглянути на Wayfair Переглянути на Wayfair

Невеликий, але потужний вентилятор Vorando може циркулювати повітря по всій вашій кімнаті. Він має три швидкості та різноспрямований потік повітря, тому ви можете спрямувати його саме туди, де вам потрібно.

Портативний безлопатевий настільний вентилятор Let’s me

Якщо ви шукаєте безлопатевий вентилятор з якістю Dyson, але за ціною Dyson, цей вентилятор — чудовий вибір. Він має п’ять різнокольорових світлодіодних індикаторів, так що ви навіть можете створити настрій за своїм столом. Він надзвичайно тихий і навіть споживає менше енергії, ніж звичайний вентилятор.

Маленький настільний вентилятор JISULIFE

Якщо біля вашого столу не так багато розеток або ви працюєте в невеликому домашньому офісі, подумайте про те, щоб придбати вентилятор, що перезаряджається. Цей вентилятор можна заряджати від USB через 4-16 годин роботи (залежно від швидкості вентилятора під час роботи). Він обертається на 160 градусів по вертикалі, тому ви можете з легкістю регулювати напрямок вітру.

Маленький настільний вентилятор BESKAR USB

Якщо ви зацікавлені в настільному вентиляторі, але не хочете витрачати купу грошей, цей вентилятор — чудовий варіант. Він доступний у п’яти кольорах і може заряджатися від USB. Він дуже тихий, тому не заважатиме вашим сусідам по кімнаті.

Настільний вентилятор GAIATOP USB

Хоча цей вентилятор не перезаряджається, він поставляється з 5-футовим USB-кабелем, який ви можете підключити до комп’ютера або до будь-якої розетки, яка у вас є. Він доступний за ціною, але при цьому потужний і дуже тихий. Він має три швидкості повітряного потоку, щоб ви могли без проблем охолодитися.

Настільний вентилятор EasyAcc USB

Якщо ви шукаєте елегантний настільний вентилятор, цей бронзовий металевий вентилятор — чудовий вибір, який прикрасить вашу WFH-систему. Цей вентилятор живиться від USB, тому для роботи його потрібно підключити до розетки або комп’ютера.

Складний і портативний настільний вентилятор JISULIFE

Іноді ви не хочете працювати за робочим столом цілий день, і якщо у вашому офісі тепло, ви захочете взяти з собою вентилятор. Цей вентилятор надзвичайно легкий і тонкий, має бездротову конструкцію, тому його можна легко транспортувати. Він виглядає настільки витончено, що буде чудово виглядати в будь-якому приміщенні, де ви хочете працювати.

Персональний міні-вентилятор BESHIDA Cactus

Цей чарівний вентилятор у формі кактуса буде мило виглядати на вашому столі поруч з вашими рослинами, які ви вибрали для офісу. Він має три різні швидкості вітру, обертається на 80 градусів і довго працює від батареї.

Вентилятор для комп’ютерного монітора Avoeco

Цей компактний вентилятор ідеально підходить для невеликих приміщень, він кріпиться прямо на екран комп’ютера і не займає дорогоцінний простір на робочому столі. Це чудовий вибір, якщо ви шукаєте щось, що не виділяється, або якщо ви працюєте за невеликим столом. Крім того, розміщення вентилятора на екрані комп’ютера гарантує, що ви дійсно відчуєте вітерець.

Портативний вентилятор на п’єдесталі Magesh

Доступний у трьох кольорах, цей вентилятор є багатофункціональним, як для вентиляторів. І хоча він може бути більшим за інші вентилятори в цьому списку, ми мусили включити його до нього. Вентилятор портативний, його можна скласти і використовувати як настільний вентилятор, вентилятор, що стоїть, або вентилятор на п’єдесталі.

Настільний вентилятор PUREMED USB

Цей простий вентилятор компактний і портативний. Його діаметр лише 5 дюймів, тому він ідеально підходить для невеликого столу. Він має п’ять швидкостей повітряного потоку, коливається і працює дуже тихо. Він також доступний у білому або чорному кольорі.

Exit mobile version