12 типів столів і як їх вибрати

Марія Сабелла — консультантка з електронного дизайну, останні шість років працювала в індустрії дизайну інтер’єру та постановки, а також писала цифровий контент на теми, пов’язані з домом.

Хоча може здатися, що стіл — це стіл, існує безліч різних типів цього ключового предмета меблів. Обідні та журнальні столики, столики для напоїв або консольні столики — вони бувають різних стилів, матеріалів, розмірів і кольорів, а також, звісно, цінових категорій. Деякі з них мають чітку функцію і працюють лише в певних кімнатах будинку, тоді як інші неймовірно універсальні і можуть служити для різних цілей. Скористайтеся нашим посібником, щоб дізнатися про 12 найпоширеніших типів столів і навчитися обирати правильний стіл для своєї оселі.

Обідній стіл

Найкраще підходить: їдальня або кімната для сніданків Обідній стіл, як випливає з назви, — це квадратний, прямокутний, овальний або круглий стіл, основна функція якого — їдальня. Він буває вищезгаданих форм і зазвичай вміщує від чотирьох до восьми осіб. Обідні столи виготовляються з різноманітних матеріалів, найчастіше з дерева, але в деяких моделях використовується комбінований матеріал, особливо коли мова йде про стільницю, найчастіше зі скла або мармуру.

Журнальний столик

Найкраще підходить: вітальня або сімейна кімната Кавовий столик виконує дві функції — його практична роль полягає в тому, щоб забезпечити поверхню для зберігання предметів, а естетична — в тому, щоб додати стилю. Найчастіше його використовують у вітальні або сімейній кімнаті — це низький столик, який іноді має нижню полицю або шухляди для додаткового зберігання, зазвичай круглої або прямокутної форми, хоча овальні та квадратні журнальні столики також користуються популярністю. Що стосується конструкції, то ви можете знайти журнальні столики практично з будь-якого матеріалу — від дерева, металу або ротанга до пластику, акрилу та мармуру.

Приставний столик

Найкраще підходить: поруч з диваном або кріслом Приставний столик, який іноді називають боковим або акцентним, — це невеликий столик, який стоїть поруч з диваном або кріслом — він слугує поверхнею для розміщення декоративних акцентів, таких як рамки для фотографій або свічки, а також місцем, де можна поставити напій, коли ви сідаєте. Щоб створити візуально цікавіший простір, оберіть приставний столик іншого стилю, щоб додати в кімнату контрастну форму та матеріал.

Консольний стіл

Найкраще підходить: для будь-якої кімнати або за диваном Якщо ви шукаєте універсальний предмет меблів, який можна використовувати в різних кімнатах, консольний стіл — саме те, що вам потрібно. Одне з найпоширеніших місць для нього — передпокій, тому його іноді називають столиком для передпокою, а також за диваном, і в цьому випадку його називають диванним столиком. Найчастіше виготовлений з дерева або металу, він може мати скляну стільницю або полиці, деякі з них оснащені шухлядами і шафками, тоді як інші мають тільки верхню поверхню.

.

close