13 хитрощів, які допоможуть збільшити простір на маленькій кухні

Дейдра Салліван — експерт з дизайну інтер’єру та письменниця, яка спеціалізується на облаштуванні житла та дизайні. Вона почала свою кар’єру помічником редактора в журналі Elle і має більш ніж десятирічний досвід роботи. Дейдра створює контент для таких брендів, як The Spruce та Realtor.com, а також виступає з доповідями на різних конференціях.

Оновлено 03/01/23

Немає нічого гіршого, ніж захаращена кухня. Це має бути місце, де ми розслабляємося після довгого дня і готуємо собі ситну їжу (або розігріваємо їжу з холодильника), а не місце, де панує неорганізованість і безлад — і це особливо актуально для маленьких кухонь.

У вашій маленькій кухні не вистачає місця для зберігання та прилавків? Ці ідеї для розширення простору покажуть вам, як ефективніше використовувати кожен квадратний сантиметр вашої кухні.

Шукайте в ІКЕА компактні рішення

Коли справа доходить до створення такого необхідного вертикального простору для зберігання, немає нічого кращого за товари для організації кухні від IKEA. Магазин пропонує безліч бюджетних систем, а деякі з них призначені для підвішування на стіни, щоб ви могли максимально ефективно використати невикористаний вертикальний простір вашої кухні. Ця підвісна система, показана вище, дозволяє розмістити деякі часто використовувані предмети над робочою поверхнею. Це також полегшує навігацію по кухні, оскільки посуд, тарілки та приладдя знаходяться в межах легкої досяжності.

close