13 простих, але розумних ідей для зберігання пляшок з водою

Грейс Галлахер — експертка зі стилю життя та письменниця з п’ятирічним досвідом роботи, що охоплює теми домашніх меблів, зберігання та організації. Вона також писала для таких видань, як Greatist, Veracity Selfcare, Brit + Co та інших. Грейс також викладала творчі майстер-класи з письменницької майстерності в Портленді, штат Орегон.

Пляшки для води — це одна з тих речей, які, здається, просто з часом з’являються у вас. Ви купуєте кілька, деякі отримуєте в подарунок, дітям даруєте кілька, якщо вони займаються спортом, і раптом у вас з’являється більше пляшок, ніж ви знаєте, що з ними робити. І хоча гідратація є ключовим фактором, а багаторазові пляшки для води — чудовий спосіб скоротити використання пластику, їх, як відомо, важко організувати, оскільки вони займають багато місця і не поміщаються в шафі чи шухляді. До них також додається безліч аксесуарів, таких як соломинки та кришки, які ще більше ускладнюють організацію. Ці ідеї для зберігання пляшок з водою допоможуть вам впорядкувати пляшки, щоб зменшити безлад і не шукати ту саму кришку, яка підходить до тієї самої пляшки, коли ви поспішаєте на спортивне тренування або заняття в спортзалі.

Упорядковуйте пляшки в тонких контейнерах

Тут акриловий стелаж для вина ідеально підходить для зберігання пляшок з водою на полиці. Якщо у вашій коморі або шафі є вертикальний простір, ви також можете змінити орієнтацію стелажа і дозволити пляшкам стояти вертикально; роздільники утримають їх від перекидання.

Сховища для етикеток для аксесуарів

Використовуйте стійку для вина або пляшок, щоб тримати великі пляшки з водою горизонтально. Також корисно мати промарковані контейнери для кришок, соломинок або кришок для горняток з собою; ці речі часто губляться, роблячи всю пляшку марною.

Дитячі пляшечки з кольоровими координатами

Якщо ви ніяк не можете підібрати «правильний» колір для тарілок чи пляшечки з водою вашої дитини, розкладіть їхній посуд у веселковому порядку в нижній шафці, куди вона зможе зазирнути. Їй буде цікаво обирати пляшечку для води на день, а ви, можливо, навіть уникнете істерики.

Розділіть за типами

Більшості людей знайоме відчуття, коли вони відкривають шухляду з пляшками води і бачать там повний хаос. Один з найпростіших способів навести лад — розкласти пляшки за типами, а потім відсортувати їх в окремі промарковані контейнери. Так ви з першого погляду знатимете, де знайти дорожню кружку або дитячі солом’яні пляшечки.

.

close