13 веселих танцювальних ігор для дитячих свят

Крістін Говро — експерт з планування заходів з більш ніж 10-річним досвідом професійного планування вечірок. Вона є співзасновницею компанії з планування заходів, яка спеціалізується на дитячих святах. Майже п’ять років вона пише для The Spruce на теми, пов’язані з дитячими святами.

Незалежно від того, чи влаштовуєте ви вечірку в стилі диско, рок-н-рол, чи просто дитячу вечірку з музикою і простором для танців, ці танцювальні ігри для вечірок неодмінно змусять дітей рухатися і танцювати в дусі веселощів. Ці позачасові ідеї для вечірок роблять танці дуже веселими і підходять для всіх вікових груп, від 5-річних дітей до дорослих.

Spot Light

Для цієї гри на танцювальній вечірці вам знадобиться одна людина, яка буде керувати прожектором, а інша — музичним супроводом. Попросіть цю людину стати посеред танцполу і світити ліхтариком на танцюристів. Людина з прожектором повинна постійно переміщати ліхтарик, щоб він постійно змінював танцюриста, на якого вона світить. Щоразу, коли відповідальний за музику зупиняє його, власник прожектора повинен завмерти, спрямувавши світло на танцюриста, на якого він вказував у цей момент. Цей танцюрист вибуває з гри. Гра продовжується до тих пір, поки не залишиться тільки один танцюрист.

Інша варіація цієї гри: танцюрист, на якого світить світло, коли музика зупиняється, виходить у центр танцполу і виконує свої найкращі танцювальні рухи для натовпу. Таким чином, ніхто не вибуває з гри, і всі отримують можливість засвітитися в прожекторі.

Рухи на пам’ять

Для гри «Рухи на пам’ять» попросіть дітей стати в коло навколо танцмайданчика. Виберіть одного гравця, який буде ходити першим. Цей гравець стає в центр кола і придумує танцювальний рух. Наступний гравець стає в центр і повторює той самий рух. Після цього гравець імітує рух першого гравця, а другий гравець виконує свій власний. Наступний гравець має повторити обидва танцювальні рухи та додати третій. Гра продовжується таким чином, кожен танцюрист повторює, а потім додає новий рух до списку. Той, хто не може повторити або забуває послідовність танцювальних рухів, вибуває. Гра продовжується, поки не залишиться лише один танцюрист.

Точковий танець

У цій грі танцюристи об’єднуються в пари. Кожна пара повинна танцювати тільки у визначеному місці. Найкращий спосіб зробити це — наклеїти на підлогу великі кола і попросити танцюристів стати на них для початку. Увімкніть музику і попросіть їх танцювати разом, не відходячи від кіл. Коли ви прискорюєте музику, вони повинні прискорювати свій танець. Щоразу, коли одна з ніг пари сходить з місця, ця пара вибуває з гри.

Щоб зробити гру більш складною, ви можете почати з великих кіл і замінити їх на менші в міру просування танцю.

Заміна партнера

Попросіть одного гравця стати посеред танцмайданчика і тримати прапорець. Попросіть решту танцюристів об’єднатися в пари і почати танцювати навколо власника прапорця. У довільний момент прапороносець підкидає прапорець у повітря. Коли прапорець піднімається вгору, всі міняються партнерами. Прапороносець також повинен спробувати знайти собі партнера. Той, хто залишився стояти сам, стає новим прапороносцем.

Танцювальна заміна

Увімкніть музику і попросіть дітей танцювати в довільному порядку. Станьте поруч з танцполом і навмання називайте різні танцювальні стилі, наприклад, диско, кадриль, бальні, хіп-хоп або балет. Щоразу, коли називається новий танцювальний стиль, гравці повинні змінити свої танцювальні рухи, щоб відповідати цьому стилю.

Створення танцю

Забудьте про макарену або гірку ча-ча-ча. Попросіть дітей придумати танцювальні рухи. Нехай вони вишикуються в шеренгу, як для лінійного танцю. По одному гравцеві нехай роблять крок вперед і виконують рух. Усі танцюристи відпрацьовують цей рух кілька разів, перш ніж наступний гравець додасть свій рух. Кожен наступний рух відпрацьовується разом з попередніми. Коли всі гравці додадуть і відрепетирують свої рухи, новий танець буде придуманий.

Танцювальні капелюхи

Роздайте танцюристам по два-три капелюхи. Під музику капелюхи повинні переміщатися між танцюристами. Кожного разу, коли музика зупиняється, гравці, які носять капелюхи, отримують приз. Щоб усі отримали приз, попросіть гравців, які виграли, сидіти до кінця танцювальної гри.

Танець на вибування

Перед вечіркою напишіть кілька слів, які можуть стосуватися гостей вечірки, наприклад, «дитина з хвостиком» або «людина в окулярах». Покладіть всі написані речі в капелюх. Поки діти танцюють, витягайте з капелюха предмети і називайте їх вголос. Той, хто відповідає опису, повинен покинути танцмайданчик. Останній гравець, який залишиться на танцполі, виграє.

Танцювальні куточки

Позначте чотири кути чотирма різними кольорами. Це можна зробити, повісивши кольоровий прапорець або прикріпивши аркуш кольорового паперу до підлоги в кожному кутку. Запишіть чотири кольори і покладіть їх у капелюх. Коли діти трохи потанцюють, зупиніть музику і попросіть їх побігти в куток. Витягніть з капелюха один з кольорів. Ці гравці вибувають, а кут вибуває з гри.

Музичні стільці для танцювальної вечірки

Ця версія музичних стільців — чудовий спосіб включити улюблену гру дитинства у вашу танцювальну вечірку. Замість того, щоб вишикувати стільці посеред кімнати, розставте їх по колу (або півколу) навколо танцполу. Діти танцюють, а коли музика зупиняється, вони прямують до стільців, але замість того, щоб бігти, вони повинні танцювати свій шлях до стільців. Як завжди, гравець, який залишився стояти, коли всі стільці зайняті, вибуває, стілець забирається, а діти повертаються на танцпол для наступного кола.

Зумба-танець

Поставте для гостей легку фітнес-руханку із танцювальної зумби, щоб вони могли розслабитися і отримати задоволення від процесу. Рухи зумби під музику можуть бути простими: марширування на кілька футів вперед і назад, стрибки з боку в бік або стрибки на одній нозі на секунду-дві, а потім перемикання. Попросіть гостей застигнути на місці, коли музика зупиниться, і виключіть всіх, хто не припинив танцювати.

Музичний острівний танець

Перед вечіркою підготуйте кілька «островів» з паперу або інших килимків з написами «Острів зомбі», «Острів роботів», «Острів диско» або будь-якою іншою танцювальною темою, яка вам до вподоби. Розмістіть острови на великому просторі і зробіть їх на великій відстані один від одного. Існують різні варіанти цієї гри, але як би ви не грали, гості повинні застрибнути на острів або бути дискваліфікованими з гри. Ось два способи проведення гри:

  • Увімкніть музику, поки гості танцюють подалі від островів. Коли музика зупиняється, гості повинні потрапити на острів. Той, хто не опинився на острові, вибуває з гри.
  • Пограйте в гру навпаки і попросіть гостей застигнути на островах, поки не заграє музика. Потім гості повинні стрибнути на найближчий до них острів і почати танцювати, як зомбі, роботи, дискотечні танцюристи або будь-яку іншу острівну тему, яку ви запланували. Будь-який гість, який не встиг потрапити на острів вчасно, вибуває.

Як варіант, ви можете прибирати острів після кожного раунду, щоб гостям було менше місць для стрибків.

Танці з м’ячем

Це ідеальна гра для гостей вечірки, які не вміють стрибати. Вам знадобиться м’яч або повітряна кулька, і чим блискучіший він буде, тим краще. Усі стають у коло, і коли починається музика, гості починають танцювати, одночасно передаючи м’яч або повітряну кульку від людини до людини. Але це складніше, ніж здається, тому що гості передають м’яч по колу, не використовуючи рук чи ніг, а їм все одно потрібно танцювати. Той, хто впустить м’яч, виходить з кола, а гість, що залишився, стає переможцем.

close