14 сучасних способів прикрасити інтер’єр золотими акцентами

Крістін Хохенадель писала про дизайн для таких видань, як New York Times, Interior Design, Slate, Fast Company та міжнародного видання Elle Decor.

Оздоблення інтер’єру золотими акцентами має довгу історію, яка сягає глибини століть і асоціюється з королівськими демонстраціями влади (французький Людовик VIV, наприклад, використовував позолоту для створення свого високого бренду Sun King) та сучасними демонстраціями багатства знаменитостей і диктаторів (хто-небудь бачив туалети в золотих тонах?).

Хоча в неправильних руках і в надмірних дозах позолота може здатися кричущою і вульгарною, трохи блиску ще нікому не зашкодило. Золотисті металеві акценти можуть додати тепла в сучасні інтер’єри нейтральних тонів, оживити похмуру кольорову палітру і додати елегантності, що піднімає настрій, яка працює в будь-якому просторі і поєднується з будь-яким кольором або дизайнерською схемою.

Погляньте на ці сучасні кімнати, в яких золоті акценти зі смаком розставлені скрізь — від кухонної мийки до спальні, — і ви отримаєте прості та ефективні ідеї, як додати інтер’єру дотику Мідаса.

Повісьте позолочене дзеркало

Ця ванна кімната від Leanne Ford Interiors вирізняється м’якими нейтральними кольорами, відкритими полицями, витонченою садовою ванною із зеленою основою кольору хакі та ефектним позолоченим антикварним дзеркалом, яке привертає увагу до мінімалістичної глем-кімнати.

У парі з темно-синім

Глибока насичена темно-синя фарба на стінах створює міцну плівку для золотих акцентів у цій їдальні від Tyler Karu. Теплі золоті акценти також добре поєднуються з іншими темними, насиченими кольорами, такими як вугільний, зелений, коричневий або чорний.

Пожвавіть чорно-білий колір

Ніщо так не оживляє чорно-білу кольорову гаму, як кілька золотих акцентів жовтого відтінку. У цій вітальні в Нью-Йорку від Studio London Co. золоті рамки на тріо фотографій, настільна лампа, верхній світильник і офісний стілець додають блиску і світла квартирі в залізничному стилі.

У парі зі сміливими квітами

Золоті акценти можуть витримати найсміливіші візерунки, як, наприклад, стіна з великомасштабними квітковими шпалерами, розробленими Еллі Кешман, у цій основній спальні від Studio Henree. Золотисті кронштейни на тонкому ліжку з балдахіном, приліжкові лампи та тумбочки додають тепла і врівноважують темні тони шпалер.

close