15 ідей для настінної дошки з крейди

Стейсі — авторка-експерт журналу The Spruce, що висвітлює домашні проекти «зроби сам» та ремесла. Вона має понад 18 років журналістського досвіду, виступала в якості експерта з питань «зроби сам» на шоу доктора Оза та кількох радіошоу. Вона опублікувала сотні статей і є співавтором книги.

Оновлено 14.07.22

Ці ідеї для стін з крейдяної дошки змусять вас захотіти втілити в життя один з цих унікальних проектів «зроби сам». Тут є всілякі ідеї, як зробити все, від стіни з крейдяної дошки до використання її для акцентування невеликої ділянки стіни. Незалежно від того, чи хочете ви багато крейдяної дошки, чи мало, ви знайдете тут проект, який підійде саме вам.

Зробити стіну з крейдяної дошки досить легко, вам лише знадобиться спеціальний тип фарби, який називається фарба для крейдяних дошок. Фарба для крейдяних дошок проста у використанні і наноситься так само, як і звичайна фарба. Якщо ви помітите, що поверхня дошки занадто забруднилася і запилилася, її можна почистити, щоб надати їй свіжого вигляду.

Обрамлена крейдяна стіна

Ця чудова дошка знаходиться в їдальні цього будинку. Це чудове місце, щоб розмістити цитату або сезонне привітання. Цей підручник покаже вам, як створити стіну з дошки, а потім створити навколо неї спеціальну рамку. Пофарбована рамка дійсно надає їй полірованого вигляду. Обрамлена стіна з крейдяної дошки від хостинг-компанії

close