15 ідей книжкових полиць для дитячої, які ідеально підійдуть для вашого малюка

Сара Лайон — письменниця-фрілансер та ентузіастка домашнього декору, яка любить ділитися вдалими знахідками про предмети для дому. З 2018 року вона дописує до різноманітних видань про стиль життя, серед яких Apartment Therapy та Architectural Digest.

Опубліковано 28.04.22

При виборі меблів для дитячої кімнати, безумовно, ключовим моментом є те, щоб вони були і візуально приємними, і практичними. Зрештою, ви будете проводити багато довгих годин зі своєю дитиною в цьому просторі. Всім відомо, що зайняти малюка різноманітними справами — це ключ до успіху, і якщо ви не знаєте, як розмістити колекцію книжок вашої дитини, ми готові допомогти.

Нижче ви знайдете 15 інноваційних ідей для зберігання прочитаного вашої дитини, жодна з яких не принесе в жертву естетиці.

Красиво і практично

Такі полиці надзвичайно популярні в дитячих кімнатах, і не дарма: вони милі, практичні та зручні для малюків, які з часом зможуть дістатися до них самостійно. Пофарбуйте вашу у веселий колір або залиште її милою і природною, вибір за вами.

.

Чудова тростина

Для дизайну в стилі бохо спробуйте кумедні полички з очерету, як ці. Це чудовий спосіб додати текстури до простору дитячої, а нейтральний дизайн може рости разом з дитиною — в жодному разі вони не виглядають надто «дитячими».

.

Грайливий вибір

Що може бути миліше, ніж використовувати ляльковий будиночок як книжкову полицю? Звичайно, коли ваша дитина підросте і зможе грати з ляльками, вам, можливо, доведеться перемістити книги в інше місце, але в дитинстві це не може бути милішим варіантом.

.

Подвійний обов’язок

Візьміть веселий набір підставок для книг і сховайте прочитане вашою дитиною на полиці для зберігання — не потрібно купувати новий предмет меблів, коли ви можете використовувати простір для зберігання. Це чудова ідея для дитячої кімнати з обмеженим простором: підставки для книг гарантують, що все буде виглядати гарно та організовано.

.

Позачасовий дизайн

Вигнута книжкова полиця додає інтриги в цю дитячу і має багато місця для іграшок, декору та кошиків для зберігання. Знову ж таки, це універсальний тип меблів, який може рости разом з дитиною роками завдяки своєму нейтральному стилю.

.

Шикарний куточок

Книжкова полиця в стилі кампанії також є класикою. Розмістіть її під кутом, як показано тут, щоб найкраще використати відкритий простір у дитячій, і таке позиціонування також зробить заяву для тих, хто входить до кімнати.

.

Просто і мило

Прості полиці ідеально підходять для мінімалістичної дитячої. Виберіть кілька книжок для демонстрації та змінюйте їх щомісяця або щосезону, якщо хочете. Зараз саме час судити про книгу за обкладинкою і виставити найпривабливіші з них!

.

Красиві вбудовані меблі

Можливо, у дитячій кімнаті вашого малюка вже є красиві вбудовані шафи, в такому випадку ми вам дуже заздримо! Скористайтеся цією зручною функцією зберігання, розмістивши книги, іграшки та інші необхідні речі там, де кожен зможе їх побачити — в цьому сенсі вони майже вдвічі цінніші за мистецтво.

.

Super Sleek

Будьте сучасними та витонченими! Тонка чорна книжкова полиця, як ця, є сучасною та шикарною. Вона ідеально доповнює чорне дитяче ліжечко в цьому приміщенні, при цьому вміщуючи чимало книг.

.

Дитячий куточок

Мініатюрна книжкова полиця виконує свою роботу в цій дитячій і доводить, що кожен сантиметр простору в кімнаті надзвичайно цінний, коли справа доходить до зберігання речей. Висота цієї полиці надзвичайно зручна для дітей і чарівна,

.

Ряди для читання

Встановлення рядів полиць з картинками, які можна використовувати для демонстрації книг, є чудовим рішенням «два в одному» — коли ваша дитина підросте, ви зможете розмістити на цих виступах фотографії або художні твори, а поки що вони чудово підходять для розміщення невеликої бібліотеки. Ваш малюк може легко вказати на книгу, яку він хоче почитати ввечері.

.

Багато місця для зберігання

Полиця для зберігання може слугувати схованкою для речей першої необхідності, таких як підгузки та туалетні приналежності, а також слугувати книжковою полицею. Зрештою, ми всі прагнемо, щоб у дитячій було два в одному.

.

Розумне перепрофілювання

Невеликий тримач для журналів — зручне місце для зберігання дитячих книжок. За бажанням розкладіть їх за кольорами, щоб надати ще більшої вишуканості!

.

Традиційний шарм

Звичайно, немає нічого поганого в більш традиційному варіанті, як ця мила біла книжкова полиця, яка ідеально підходить як для дитячої, так і для дитячої спальні.

close