Ідеї квітника для поштової скриньки

Джеймі Макінтош пише про садівництво та квіти для особливих випадків для Ялини з 2011 року. Вона має більш ніж 20-річний досвід догляду за квітами та рослинами. Вона була автором статті про органічне садівництво на сайті Suite101, де отримала нагороди за свої статті.

Оновлено 15.06.20

Ви, напевно, відвідуєте свою поштову скриньку частіше, ніж будь-яку іншу частину ландшафту. Замість того, щоб щодня ходити за рахунками, чому б не перетворити поштову скриньку на місце призначення у вашому ландшафті? Гарантія тіні від постійного садівника підвищує шанси на успіх квітника в цій добре помітній частині вашої власності.

Малообслуговуваний варіант для зайнятих садівників

Це сад біля поштової скриньки чи сад, в якому випадково стоїть поштова скринька? Російський шавлія, чорноока Сьюзан і деревій — посухостійкі, витривалі багаторічники, які не потребують особливого догляду на цій великій клумбі.

.

Літні однорічники надають тропічної привабливості

Вам знайомий цей сад у вигляді поштової скриньки? Це той самий сад, що зображений на другому фото в цій статті, з великими однорічними рослинами, такими як лілії канни, що додають тимчасової драматичності, поки інші рослини не цвітуть. Слонові вуха — рослина, що має лише листя, в той час як бордова рицина вирощує непримітні квіти з ефектними червоними насіннєвими коробочками. Інші квіти, які люблять літню спеку, які ви можете спробувати, — це соняшники або поцілуй мене над садовою хвірткою.

.

Стильний контейнерний сад захистить ваші рослини

Ландшафт навколо поштової скриньки може стикатися з суворими умовами зростання. Автомобільні вихлопи, тепло, що випромінює асфальт, та хімічні речовини для танення льоду вступають у змову, щоб вбити слабкі садові екземпляри. Перетворіть свою поштову скриньку на контейнерний сад за допомогою кашпо для поштових скриньок, щоб вберегти ніжні рослини від небезпеки. Ці пеларгонії цвістимуть з весни до заморозків, підвішені в дротяних кошиках, вистелених кокосовою койрою.

.

Посадкова смуга для метеликів

Безладний стиль котеджного саду виглядатиме недоречно з цією формальною цегляною поштовою скринькою. Хоча кореопсис росте необмежено, єдиний життєрадісний жовтий тон об’єднує вигляд. Додатковим бонусом є метелики червоного адмірала, які харчуються нектаром квітів кореопсису.

.

Отримайте натхнення з Австралії

Рослина кенгуру родом із Західної Австралії, але садівники, які живуть у зоні 9 або тепліше, можуть вирощувати цю червону екзотичну квітку як багаторічну рослину в поштових скриньках. Рослина віддає перевагу прохолодним ночам, повному сонцю і піщаному ґрунту, винагороджуючи садівників червоними квітами, що нагадують лапи кенгуру.

.

Прості польові квіти для сонячного саду у вигляді поштової скриньки

Квіти чорноокої Сьюзан — це польові квіти, які можуть витримати спеку, що випромінюється від дороги в багатьох садах поштових скриньок. Ви можете вибрати кілька польових квітів, щоб отримати шпилеподібну форму росту, як у фіолетових квітів на цій фотографії. Прекрасними варіантами є велика блакитна лобелія, дикий люпин, лавандовий ісоп або прерійна палахкотлива зірка.

.

Великі розміри (але не надто великі)

З роками сад у поштовій скриньці може розростися і включити в себе всі ваші улюблені квіти. Якщо так, вам може знадобитися прокласти садову доріжку, щоб забезпечити легкий доступ для прополки та обрізки, а також для того, щоб листоноша міг дістатися до поштової скриньки без коси.

.

Виноградні лози додають вертикального інтересу

Багато садівників користуються перевагами вбудованої вертикальної конструкції, якою є поштова скринька, тренуючи ліану над нею. Такі ліани, як клематис на цьому фото, піднімаються за допомогою переплетених вусиків і потребують чогось тонкого, щоб зачепитися. Ви можете використати мотузку, щоб допомогти ліані закріпитися, або ж обмотати поштову скриньку пластиковою сіткою, подібно до тієї, що використовується для утримання птахів подалі від посівів.

.

Насиченість кольором

Небесно-блакитні відтінки доповнюють так багато кольорів квітів, але не так багато сильних квітів, які цвітуть у цьому відтінку. Якщо ви не перебуваєте в зоні, де ростуть дельфініуми або гімалайські блакитні маки, придбайте ідеальний барвінок у банці і пофарбуйте свою поштову скриньку.

.

Контролюйте буйну ліану

Цікаво спостерігати, як з однієї насінини виростає ліана, що сама по собі є цілим садом, але без обрізки ліани, подібні до цього гіацинтового бобу, ускладнять доступ до поштової скриньки. Якщо ви не готові регулярно обрізати неслухняні пагони, оберіть менший екземпляр ліани, наприклад, клематис ‘Niobe’, запашний горошок або ліану ‘Black Eyed Susan’. Уникайте висаджувати біля поштової скриньки великі ліани, які вам доведеться видалити через кілька вегетаційних сезонів, наприклад, клематис «Солодка осінь», жимолость або ліану-трубку.

.

Виділення тіні

Багато поштових скриньок стоять на повному сонці, але садівники з дорослими тіньовими деревами можуть вирощувати астильби або коралові дзвіночки. Інші квіти для тінистих поштових скриньок включають жаб’ячі лілії, кровоточиві серця та імпатієнс.

.

Включайте рукотворні елементи

Багато штучних елементів ландшафту, таких як кришки каналізаційних люків або кабельні короби, можна замаскувати за допомогою фальшивих ландшафтних каменів, виготовлених з поліуретану. Однак пожежні гідранти повинні бути видимими і навіть помітними в ландшафті. Якщо б пожежний гідрант не був на межі саду з поштовими скриньками, це ускладнило б косіння, тому цей домовласник висадив поруч із ним жовтий лілійник, щоб з часом пом’якшити, але не приховати гідрант.

close