“Іванови-Іванови”: огляд серіалу

Досуг

robertss 02.09.2023 Article

Серіал «Іванови-Іванови» вийшов на телеекрани у 2017 році й одразу ж здобув шанувальників. Глядачам сподобався нестандартний сюжет, велика кількість гумору і талановиті актори. Хочете дізнатися докладніше про те, як створювався серіал, а також іншу важливу інформацію? Тоді ознайомтеся зі статтею.

«Іванови-Іванови»: жанр, сюжет

«Іванови-Іванови» — це серіал, який розповідає про життя двох абсолютно різних осередків суспільства. Девіз багатосерійного фільму — «Їм підклали сім’ю!»

У центрі сюжету — бідна і багата сім’ї з Воронежа. Здавалося б, що може їх об’єднати? Виявляється, що дітей Іванових переплутали в пологовому будинку 16 років тому. Сім’ї вирішили, що хлопці мають жити у своїх біологічних батьків.

Однак потім трапляється так, що вони й у вівсі оселяються під одним дахом. До чого це призведе? Дізнаєтеся після перегляду.

Серіал «Іванови-Іванови» — комедія в жанрі ситкому. Тому сюжет наповнений різними веселими ситуаціями.

«Іванови-Іванови»: історія створення

Російський серіал «Іванови-Іванови» був створений на студії Yellow, Black and White («Кухня»), яка відома шанувальникам як СТС. Показаний серіал був на цьому ж телеканалі. З третього сезону зйомками займається компанія Pick Up Film.

Дехто думає, що «Іванови-Іванови» — це адаптація американського серіалу, який називається «Їх переплутали в пологовому будинку». Однак творці серіалу це заперечують.

Ідея проекту належить білоруському продюсеру Віталію Шляппо. За його словами, вона виникла під час перегляду одного з випусків передачі «Пусть говорят». Сюжет був присвячений двом дівчаткам, яких переплутали в пологовому будинку. Правда відкрилася пізно, коли героїні вже виросли. Віталій вирішив пофантазувати, як дівчаткам жити далі. Згодом думки перетворилися на ідею для ситкому.

Директор телеканалу СТС зазначила, що вони, як і раніше, хочуть створювати веселі серіали для всієї родини. Тому над новим комедійним фільмом працювала команда професіоналів.

Спочатку серіал мав називатися «Іванови-Іванови», проте потім від цієї ідеї відмовилися. Хоча в серіалі відмінності є: прізвище заможної сім’ї вимовляють з наголосом на «А».

Сценарій

Над сценарієм працювала ціла команда фахівців. Вони постаралися адаптувати його під сучасні російські реалії. Також сценаристи попрацювали не тільки над сценами гумору, а й над спецефектами. Завдяки їхнім старанням будинки горіли, машини тонули, а герої потрапляли в екстремальні ситуації.

Режисер серіалу стверджує, що завдяки гумору ситуація з підміною дітей не сприймається як трагедія. Тому глядачам не варто замислюватися про погане і сприймати те, що відбувається, занадто серйозно.

Зйомки, кастинг

Незважаючи на те що дія серіалу відбувається у Воронежі, переважно зйомки проходили в Москві та Підмосков’ї. Хоча реальні кадри Воронежа в серіалі також присутні, наприклад, в одному з епізодів показана Адміралтейська площа.

Перший сезон знімали у квітні-червні 2017 року і практично відразу випустили в ефір — прем’єра відбулася 9 жовтня.

Усі сезони, крім четвертого, показували на СТС одразу. Однак серіал «Іванови-Іванови» 2019 року розділили. Перші 14 серій показали в листопаді.

Часто в рядок пошуку Google вносять запит «Іванови новий сезон дата виходу». Точна дата прем’єрного показу заключних серій 4 сезону не відома. Однак продюсери все ж обіцяють, що це буде 2020 рік.

У 2019 році на українському телебаченні вийшла альтернативна версія серіалу, яка має назву «Сидоренко-Сидоренко».

«Іванови-Іванови»: список сезонів і серій

«Іванови-Іванови» не надто довгий серіал. Загалом на екрани вийшло 75 епізодів. Хочете дізнатися, як розгортався сюжет? Короткий опис сезонів виглядає так:

Глядачі знайомляться з двома сім’ями. Сім’я багатих Іванових складається з батька Антона, матері Поліни, сина Івана і домробітниці Катерини. Бідні Іванови — сім’я, до якої входить батько Олексій, мама Лідія і син Данило. Також разом із ним живе батько глави сімейства — Віктор Олексійович.

Випадково дізнавшись про те, що дітей переплутали в пологовому будинку, сім’ї вирішують налагодити стосунки з нащадками. Тому Ваня вирушає до бідних Іванових, а Даня — до багатих. Однак незабаром будинок бідних Іванових згорає, і сім’я переїжджає до новоспечених родичів.

Наприкінці сезону Антон Іванов втрачає всі свої статки.

Сім’ї міняються ролями: тепер багаті змушені жити у бідних. Поліна злиться на Антона, а той не полишає спроб вимолити в неї вибачення. Тим часом сини Іванових ведуть активне особисте життя: Даня дізнається, що його дівчина вагітна, а Ваня заводить зв’язок із жінкою, яка набагато старша за нього.

 • 3 сезон.

Сини Іванових закінчують школу і вступають до вищих навчальних закладів. Тим часом Антон і Олексій ділять владу в будинку, намагаючись взяти роль головного на себе. Багатий Іванов повертає собі бізнес, а Даня вирішує одружитися з дамою серця.

Поліна отримує спадок і вирішує відкрити власний бутик. У цьому їй допомагає Лідія. Антон намагається відкрити інший бізнес, розчарувавшись в автосалоні. Олексій хоче побудувати новий будинок на місці згорілого, однак у нього не виходить. Даня влаштовується на роботу, щоб заробити на весілля.

Такими були сезони серіалу «Іванови-Іванови». Опис серій можна знайти в інтернеті, проте краще все ж таки не читати, а дивитися.

Оскільки фінальні серії сезону ще не показані, глядачам залишається тільки чекати продовження фільму «Іванови-Іванови». Чим закінчиться серіал? Дізнаєтеся у 2020 році.

Багатьох цікавить, чи буде продовження серіалу «Іванови-Іванови». Коли новий сезон? Творці не повідомляють про зйомки наступних епізодів. Тому, найімовірніше, четвертий сезон стане останнім.

«Іванови-Іванови»: актори та ролі

Звичайно ж, серіал цікаво дивитися завдяки не тільки сюжету, а й акторам. Кого глядачі побачили в головних ролях? На екрані з’явилися такі актори:

 • Сергій Бурунов («Поліцейський з Рубльовки») зіграв Антона Іванова. Бізнесмен шляхетного походження, який нажив статки не зовсім чесним шляхом.
 • Олександра Флоринська («Знахар») втілила на екрані образ Поліни — світської левиці. Спокійна та амбітна жінка з творчим складом розуму.
 • Олексій Лукін («Вчителька») з’явився в ролі розпещеного сина Антона і Поліни Івана.
 • Михайло Трухін («Вулиця розбитих ліхтарів») зіграв роль Олексія Іванова — безробітного авантюриста, який намагається заробити гроші легким шляхом.
 • Анна Уколова («Диво») перевтілилася в Лідію — владну і працьовиту жінку, яка чудово шиє.
 • Семен Трескунов («Гарний хлопчик») знявся в ролі Данила — сина Олексія та Лідії. Відмінник, педант і ботанік.
 • Юрій Іцков («Біла гвардія») — зіграв роль батька Олексія Віктора Олексійовича. Пенсіонер, любить вживати алкогольні напої.

Також у серіалі з’явилися такі актори:

 • Олена Муравйова («Фізрук») зіграла роль домробітниці багатих Іванових Катерини.
 • Грант Тохатян («Без кордонів») знявся в ролі друга Антона Гамлета Оганяна.
 • Василина Юсковець («Поза грою») зіграла роль коханої Дані та дочки Гамлета Елі;
 • Олександр Обласов («Мажор») втілив образ друга Олексія Гери.
 • Єлизавета Арзамасова («Татусеві дочки») зіграла роль коханої Вані — аспірантки Насті.

«Іванови-Іванови» — серіал, актори якого зробили його по-справжньому живим і смішним. Тому їхню роль для ситкому переоцінити важко.

«Іванови-Іванови»: критика

Загалом серіал отримав позитивні відгуки від критиків і високі рейтинги, обігнавши навіть багатосерійний фільм «Фізрук». На сайті «Кинопоиск» проект отримав оцінку 7,5 з 10. Ресурс «Отзовик» виставив серіалу оцінку 4,6 з 5.

Відгуки

Глядачі та кінокритики позитивно оцінили проєкт «Іванови-Іванови». Про серіал можна прочитати такі відгуки:

 • Серіал затягує з першої секунди. Чудово підібраний акторський склад. Також підкуповує велика кількість почуттів, які виникають між головними героями. Рекомендую до перегляду!
 • Цікавий серіал, за допомогою якого можна скоротати вечір. Незважаючи на те, що сюжет не новий, за життям головних героїв спостерігати цікаво. Добре, що серії невеликі — не встигають набриднути.
 • Приємний комедійний серіал для відпочинку. Особливо порадували впізнавані типажі типових російських сімей. Добре зіграли Сергій Бурунов і Михайло Трухін — спостерігати за ними одне задоволення.

Рецензія

Історія з переплутаними дітьми далеко не нова і лягла в основу багатьох книжок, серіалів і телешоу. Однак у проекті «Іванови-Іванови» ми бачимо зовсім іншу подачу історії. Про сумні моменти особливо не думаєш, оскільки весь ефірний час займають жарти-примовки і комедійні ситуації. Так було в першому сезоні.

В основі сюжету — дві сім’ї, які ніколи б не зійшлися в реальному житті. Між ними постійно виникають протистояння. Випивоха Льоша та пан із величезною зарозумілістю Антон постійно змагаються, хто крутіший.

Щодо жінок, то тут усе більш спокійно: Поліна хоч і дивиться на Лідію дещо зверхньо, але співчуває їй. Діти ж живуть своїм життям, бо на них ніхто особливо не звертає уваги. І якщо перші два сезони все було непогано, то до четвертого одноманітна картина починає набридати.

Оцінка серіалу загалом не погана, бо є над чим і посміятися, і подумати. Однак продюсерам все ж краще зупинитися на чотирьох сезонах серіалу «Іванови-Іванови». Продовження не має сенсу — проект ризикує перетвориться на звичайне тривіальне «мило».

«Іванови-Іванови» — цікавий серіал, який варто подивитися любителям легких комедій. Тож тепер ви знаєте, що ввімкнути, щоб скоротати вільний вечір.

You may also like

Как правильно использовать пушер

Фільми, від яких не можна відірватися: кіноподорож

Лучшие топ 20 турецких сериалов — по мнению зрителей

Китайські фільми про кохання: добірка найкращих

Книжкові новинки 2023 року, які здатні вразити читачів

Конкурсантки «Міс Казахстан» залучатимуть туристів у свої регіони (фото)

close