Названо найкращі аеропорти та авіакомпанії у світі

Експерти під час складання рейтингу враховували 40 тис. відгуків пасажирів із 40 країн світу, а також дані кількох комерційних постачальників.

Таким чином, у загальному списку опинилося 132 аеропорти. Їх оцінювали на дотримання графіка польотів, якість послуг, що надаються, кількість ресторанів і магазинів.

Лідером визнано Хамад у Досі (Катар). Другу сходинку посів аеропорт у Токіо. Третє місце дісталося грецькому аеропорту в Афінах.

У топ-10 можна побачити аеропорт Афонсу Пена (Бразилія), Гданський аеропорт ім. Леха Валенси (Польща), Шереметьєво (Москва), Чангі (Сінгапур), Раджив Ганді (Індія), Тенеріфе Норте (Іспанія) і Віракопус (Бразилія).

Майже аналогічні вимоги під час підбиття результатів висувалися до авіакомпаній. Зокрема, це дотримання часу вильотів, якість обслуговування на борту, можливості повернення квитка.

Список із 72 найменувань очолили катарські авіалінії (Qatar Airways).

За ними йдуть American Airlines і Aeromexico.

Крім цього, найкращими названо SAS Scandinavian Airlines, Qantas, LATAM Airlines, WestJet, Luxair, Austrian Airlines і Emirates.

Плануєте подорож? Розрахуйте вартість авіаквитка за вигідними цінами, просто ввівши в поле нижче місто відправлення і прибуття, а також зручну для вас дату.

Нагадаємо, що Chocotravel дарує мандрівникам 5 тисяч бонусів при першій купівлі квитка. А з кожної наступної — нараховується один відсоток.

Дізнавайтеся про все першими

Підпишіться і дізнавайтеся про свіжі новини Казахстану, фото, відео та інші ексклюзиви.

close