Чоловік-Телець: характеристика, сумісність з іншими знаками

Езотерика

robertss 25.09.2023 Article

Він приймає рішення раз і назавжди, твердо стоїть на ногах і зберігає спокій у кризовій ситуації. Чому чоловік-Телець — це один із найкращих партнерів, який його характер і хто його ідеальна пара? Секрети чоловіків другого знака зодіаку розкривають астрологи Ігор Родін, Георгій Бязирєв і Беннет Джудіт.

Загальна характеристика чоловіка-Тельця

Спокійний і сильний чоловік-Телець стане опорою для всіх, хто цінує людські цінності та вміння тримати слово. Розберемося, чим ще примітний один із найбільш розважливих знаків зодіаку.

Який характер у чоловіка-Тельця?

Він ніколи не ризикує всім заради мрії, а спокійно і впевнено досягає поставлених цілей. Чоловік-Телець не прикидається, він такий, як є. Для багатьох він ідеал чоловіка, хоча й не позбавлений недоліків. М’які риси обличчя, любов до смачної їжі, спокійного відпочинку, порядку та відсутність гнучкості — ось основні ознаки типового Тельця.

Ось позитивні особливості його характеру:

 • Сталість у звичках, поведінці та рішеннях.
 • Небажання епатувати і дивувати.
 • Життя за розкладом, звичка зважувати всі «за» і «проти».
 • Уміння уникати фатальних помилок.
 • Наполегливість, напористість і цілеспрямованість.
 • Безкомпромісність і впертість.
 • Невміння визнати провину і вибачитися.
 • Побутова лінь.
 • Надмірна практичність і приземленість.
 • Звичка брати паузу на роздуми або пасувати в критичний момент.

Ті, хто знайомий з людьми, народженими під знаком Тельця, знають, що це люди, на яких можна покластися, вважає автор книги «Як спілкуватися з Тельцем, щоб завжди залишатися у виграші?» Ігор Родін. У нього типово чоловічий характер і приємна зовнішність, що дає змогу залишатися доброзичливою, надійною і комфортною у спілкуванні людиною.

Чоловік-Телець у побуті

Прагматичний і земний чоловік-Телець цінує комфорт у побуті. Він прагне добробуту, для чого готовий наполегливо працювати. За тим, яка в нього машина, квартира і дача, Телець оцінює свій успіх і професіоналізм. Типові представники знака люблять смачно поїсти, гарно одягаються і відпочивають.

Телець — господарський і домовитий знак, але все робить за бажанням. Змусити його неможливо, поки він не захоче сам працювати. Якщо немає настрою, то не стане впрягатися в побут, але любить робити закупівлі в супермаркеті. Для сім’ї готовий найняти й оплатити домробітницю. Тельці люблять матеріальні блага і водночас марнотратні, вважає автор книги «13 знаків зодіаку» Георгій Бязирєв.

У зрілому віці може змінити квартиру на будинок, щоб копатися в землі, вирощуючи домашні овочі та фрукти. Подорожувати він не любить, більше часу проводить удома. Жити з чоловіком-Тельцем на одній території легко і безпечно.

Кар’єра чоловіка-Тельця

Він досить розмірений у житті, але в роботі готовий рвати й метати, досягаючи успіху. Його кар’єра — це щоденна наполеглива праця. Він будує чіткий план, крок за кроком наближаючись до поставленої мети. Не затримає роботу, не підведе колегу і завжди виконає розпорядження керівника.

Найбільшого успіху чоловік-Телець досягне в кар’єрі, обравши для себе такі напрямки діяльності:

 • Тваринництво та землеробство.
 • Ресторанний бізнес і кулінарія.
 • Деревообробка та столярна справа.
 • Мистецтво (кіно, театр, музика).

Із Тельців виходять успішні політики, керівники банків, інвестори, меценати, колекціонери. Любитель все впорядковувати, чоловік-Телець не боїться паперової роботи і чудово ладнає з цифрами. За належної старанності вони стають видатними спортсменами і тренерами.

Здоров’я чоловіка-Тельця

Телець дуже витривалий фізично, адже здоров’я і сили дані йому від природи. Якщо ж захворів, то змусити його нанести візит до лікаря проти його волі неможливо. У результаті найчастіше страждає від таких недуг, як:

 • Ангіна, тонзиліт.
 • Часті застуди та ГРВІ.
 • Хвороби спини та ніг.
 • Стрес і нервова перевтома.
 • Порушення ендокринної системи, ожиріння.

Щоб уберегтися, чоловікові-Тельцю потрібно укутувати шию, пити чай з лимоном, влаштовувати розвантажувальні дні, відпочивати і гуляти пішки. Неквапливий Телець може тренуватися, працюючи на присадибній ділянці або відвідуючи тренажерний зал. Зміцнення імунітету і вживання вітамінів допомагають подолати будь-які проблеми зі здоров’ям і прожити довге і щасливе життя.

Стосунки чоловіка-Тельця з іншими людьми

Добродушний і м’який Телець буває досить упертим, його складно переконати. Але таких принципових і порядних людей люблять і поважають близькі, друзі та колеги. Як складаються стосунки у чоловіка-Тельця з оточуючими?

Любов і дружба з чоловіком-Тельцем

Чоловік-Телець — прекрасний друг і соратник. З ним можна вести бізнес і йти в гори. Надійний і невимогливий, він негайно прийде на допомогу другові, підтримає морально і матеріально. До друзів і сім’ї ставиться з великою турботою й увагою, щедрий і любить балувати.

Під зовнішньою простотою чоловіка-Тельця ховається складний характер і тонка душевна організація. Він готовий довго і копітко завойовувати довіру друзів і любов єдиної жінки. Ніколи не поспішає зі зближенням, але й не стане роками тягнути зі шлюбом. Шукає ту єдину, про яку мріє кожен чоловік, і найчастіше знаходить.

Що подобається чоловікові-Тельцю в жінці? Він віддає перевагу інтелігентним і обдарованим дівчатам із розвиненою духовною складовою. Любить творчих і трохи дивакуватих дам, які живуть на своїй хвилі й надихають приземленого Тельця. Він звертає увагу на зовнішність, одяг, ходу і мову. Для нього важливо, щоб дівчина була доглянутою і мала гарний смак. Скандальних і гострих на язик осіб не любить і уникає.

Як поводиться закоханий чоловік-Телець? Він романтик до мозку кісток, тож починає красиво залицятися. Телець дуже схожий на середньовічного лицаря, бо любить говорити компліменти, гуляти під Місяцем. Одружившись, стає ідеальним чоловіком, люблячим і турботливим батьком.

Як завоювати чоловіка-Тельця? Не можна бути вульгарною, поводитися сміливо і зухвало. Він віддає перевагу загадковим і романтичним особам. На побаченні можна говорити про роботу, батьків і хобі. Телець любить скромних і вірних дівчат. Рідко наважується на розлучення, однолюб і домосід, який оцінить кулінарні здібності та хазяйновитість обраниці.

Сумісність з іншими знаками

Як складуться його стосунки з партнерками інших знаків зодіаку? Ось імовірні сценарії їхнього розвитку:

 • Дві протилежності неодмінно притягнуться, щоб пережити яскравий роман. Але жінка-Овен має видатну мужність і виняткову здатність іти на ризик, вважає Беннет Джудіт, автор книги «Зірки, жінка, секс». Тельцю складно з нею ужитися.
 • Стабільний, спокійний, гармонійний союз споріднених душ — це пара двох Тельців. Щасливе подружжя виховає здорових дітей і разом доживе до старості.
 • Постійне прагнення до змін вітряної партнерки-Близнюка лякає Тельця, а бажання посвятити всіх у подробиці їхнього союзу дратує.
 • Дуже гармонійний союз із Раком, адже у них схожі цінності. На пару чекає щасливе сімейне життя, взаємна підтримка і затишний побут.
 • Із Левицею складний союз. Її амбіції заважають чоловікам реалізувати себе. Шлюб можливий, якщо домовлятися і переключати увагу на роботу.
 • Гармонійні та довірливі стосунки з Дівою. Партнери поважають думку одне одного, сперечаються лише з приводу виховання геніальних дітей.
 • Якщо жінка-Терези проміняє любов до пригод на комфорт і фінансову стабільність, то пара відбудеться. Допоможе хороша сексуальна сумісність.
 • Дуже сильна пара буде з жінкою-Скорпіоном. Партнери розкриють одне одного. Тельцю потрібно заспокоювати темпераментну даму і не критикувати її.
 • Зі Стрільцем стосунки складуться неоднозначно. Яскравий початок спіткнеться об відмінності в планах, ритмі життя і поглядах на нього.
 • Прекрасна сумісність із Козерогом. Вони єдині в цілях, цінностях і характері. Щасливе інтимне життя, комфорт у побуті та єдність у вихованні дітей.
 • Романтичні залицяння Тельця за Водолієм мають гарний вигляд, але партнерка бажає подобатися всім, не тільки йому. Пара постраждає від ревнощів і різниці темпераментів.
 • З Рибами притирання характерів буде складним. Союз можливий за великої різниці у віці, коли мудрий партнер візьме на себе всі турботи про кохану.

У нього маса позитивних якостей, які цінують близькі, а вороги бояться справедливого і сильного Тельця. Знаючи всі плюси такого чоловіка, з ним простіше домовитися і жити в мирі та злагоді.

You may also like

Ярослав: значення імен, характер і доля його володаря

Бурштин: магічні властивості, цікаві факти про камінь

Січень: знак зодіаку на початку та наприкінці місяця

Ера Водолія: що на нас чекає і скільки триватиме нова епоха

Енергетичний вампір: як розпізнати і захиститися від його впливу

Емілія: значення імені, характер і доля

close