Найревнивіший знак зодіаку серед жінок і чоловіків

Езотерика

robertss 27.09.2023 Article

Красива і самодостатня жінка впевнена в собі і не опуститься до сцен ревнощів. Але деякі знаки зодіаку занурюють партнера у вир недовіри, образ і претензій. Який найбільш ревнивий знак зодіаку серед жінок? Видання The Voice на перше місце ставить Риб. Stylecaster теж відносить їх до лідерів рейтингу. За ним, на думку видання Аstrologyk, слідують Скорпіон, Лев, Овен, Стрілець.

Риби

Вони мовчки переживають муки ревнощів, але їхня помста страшніша, ніж інших знаків. Ревнива Риба ретельно продумає, як позбавити невірного чоловіка ресурсів, репутації та залишків самолюбства.

Чутливі та емоційні жінки-Риби переживають зраду глибоко всередині. Вони не надто впевнені в собі й уважно стежать за партнером. Їхня недовірливість і схильність до перебільшення підніме градус конфлікту до небес. Щоб заспокоїти партнерку, проявіть до неї увагу і турботу.

Скорпіон

Жінка-Скорпіон — чиста спокуса і найпристрасніша партнерка зодіакального кола. Зрада здатна перетворити її на зброю знищення. Така дама до дрібниць розпланує помсту і дочекається моменту, коли чоловік найбільш вразливий. Вона покарає і кине невірного, щоб той усе життя посипав голову попелом, згадуючи фатальну помилку.

Ця жінка — однолюб. Образа, що когось визнали привабливішим, у ній змішується з жалістю до даремно витраченого часу. Скорпіон здатна ревнувати чоловіка навіть до його роботи та захоплень.

Лев

Горда жінка-Лев не терпить конкуренції. Найменший натяк, що чоловік зацікавлений в іншій жінці, приведе її в лють. Їй життєво необхідно знати, що вона єдина і неповторна. Без такого відчуття Левиця чахне, втрачаючи весь лиск і привабливість.

Щоб заспокоїти ревниву кохану, доведеться добряче постаратися. Якщо чоловік задіє всі емоційні та матеріальні ресурси, то отримає другий шанс, але третього точно не буде.

Овен

Жінка-Овен вирізняється вогненним темпераментом, може спалахнути від ревнощів за лічені секунди. Сприймає стосунки як одну з найважливіших сфер життя, запоруку комфорту і предмет гордості. Якщо тут щось іде не так, вона влаштовує скандал, у процесі якого не добирає слів і виразів.

На щастя, жінка-Овен швидко остигає. Щоб повернути її прихильність, необхідно засипати кохану подарунками і компліментами, вибачитися, порозумітися і пообіцяти не повторювати помилки.

Стрілець

Жінка-Стрілець не надто толерантна. Вона впевнена в собі, позитивна і легка, тож проявляє ревнощі тоді, коли є реальний привід. У нападі ревнощів ця дама готова розірвати стосунки. Потім жалітиме і, можливо, прийме назад легковажного партнера.

Жінки-Стрільці накопичують ревнощі. Якщо не хочете потрапити в епіцентр вибуху її емоцій, уважно спостерігайте за нею і частіше говоріть про почуття.

Топ-5 найбільш ревнивих знаків серед чоловіків

Який найбільш ревнивий знак зодіаку серед чоловіків? Астрологиня Тіна Мукерджі та астрологічний проєкт Eastro Help на перше місце в рейтингу ревнивців ставить Скорпіона. Також найбільш ревнивим серед чоловіків зодіакального кола вважають Рака. Видання про побудову здорових стосунків Her Norm до списку найбільш ревнивих знаків занесло Діву, Овна та Лева.

Скорпіон

Замашками власника вирізняються всі водні знаки, але восьмий знак домінує. Чоловік-Скорпіон шпигує в соціальних мережах, перевіряє телефон і розпитує спільних знайомих про обраницю. У нього тонка інтуїція, і будь-який потенційний суперник буде негайно виявлений і знешкоджений.

Улюблений метод тиску на партнерку — спроби переконати в тому, що вона недостатньо приваблива і потрібна тільки Скорпіону. Це дає змогу маніпулювати жінкою, підпорядковуючи своїй волі. Ці токсичні стосунки нікому не приносять радості.

Діва

Вона завжди і в усьому бажає бути кращою, тож болісно сприймає будь-яке недбале або недостатньо відповідальне ставлення до своєї персони.

Діва вважає, що якщо він довірив жінці своє серце, вона зобов’язана це цінувати. Якщо обраниця віддає перевагу іншому чоловікові, на суперника чекає незавидна доля. Діва вичікуватиме слушного моменту, щоб покарати недбалу парочку.

Рак

У стосунках чоловік-Рак прагне стабільності та безпеки. Поява суперників викликає в ньому бурю емоцій, розчарування і страх бути покинутим. Це змушує Рака поводитися неадекватно і вельми агресивно.

Цей чутливий і велелюбний чоловік негайно відчує суперника. Вистежить парочку і виплесне на обраницю все накопичене роздратування. Заспокоївшись, проситиме вибачення.

Лев

Левом керує Сонце. Він народжений, щоб сяяти. Цей чоловік не дозволить затьмарити себе. Тій, яка обрала в партнери Лева, доведеться все життя обожнювати і поклонятися йому, підкреслюючи, що він особливий, єдиний, неповторний.

Відчуваючи муки ревнощів, Лев стає нестерпним. Негайно помститься, відповівши зрадою на зраду. Якщо чуєте, що чоловік-Лев хвалиться амурними подвигами, згадайте, чи не давали приводу для ревнощів.

Овен

Вогняний Овен не стане шпигувати за коханою жінкою. Дізнавшись, що вона цікавиться іншим чоловіком, на думку видання Astrologyk, він довго терпіти не буде. У гніві Овен страшний, тож спалахи ревнощів нікому не принесуть радості.

В інші моменти життя він поводиться ідеально. Такі гойдалки вимотують, негативно впливають на психіку і здоров’я пари. Якщо жінка справді дає привід для ревнощів, їй пригадають все і всіх.

Ревнощі руйнують стосунки, але не всі знаки здатні впоратися з нападами недовіри у стосунках. Знаючи, як той чи інший знак реагує на флірт партнера з іншими людьми, простіше передбачити його реакцію і заздалегідь уникнути конфлікту.

Унікальна добірка новин від нашої редакції

You may also like

Ярослав: значення імен, характер і доля його володаря

Бурштин: магічні властивості, цікаві факти про камінь

Січень: знак зодіаку на початку та наприкінці місяця

Ера Водолія: що на нас чекає і скільки триватиме нова епоха

Енергетичний вампір: як розпізнати і захиститися від його впливу

Емілія: значення імені, характер і доля

close