Палити уві сні: трактування сновидіння

Езотерика

robertss 21.09.2023 Article

Куріння — шкідлива звичка, переконані медики та вчені. Що якщо раптом наснилося, що курите уві сні? Тлумачення популярних сонників дасть змогу зрозуміти, про що сигналізує підсвідомість і які підказки сплячій людині шле Всесвіт.

Що означає курити уві сні за сонником Міллера?

Американський психолог Густав Міллер трактував будь-які дії, образи та думки сплячого, спираючись на власну практику. Сонник Міллера пише, що куріння уві сні може означати таке:

 • Якщо сниться, що курите цигарки з померлим родичем, це означає, що раніше ухвалене рішення або важливий вибір викликає сумніви в його правильності.
 • Сигарета як образ означає чутки та плітки навколо вас.
 • Куріння трубки — до швидкої зустрічі зі старим другом, з яким давно не бачилися.

Як Фрейд трактує куріння уві сні?

Батько психоаналізу Зигмунд Фрейд у книзі «Тлумачення сновидінь» пише, що сновидіння до ранку зникають і найчастіше стираються з пам’яті. Через нечіткість, розмитість побаченого уві сні він розглядає його з урахуванням символів. На думку Фрейда, бачити сигарету в руках людини, яка палить, або курити самому — хороший знак. Ось трактування із сонника Фрейда:

 • Бачити сигарети уві сні — до розмов, приємного дружнього спілкування.
 • Палити цигарки — очікуйте перерву в діяльності з незалежних від сплячого обставин.

Фрейд розділив трактування сну для жінок і чоловіків. Якщо чоловік бачить себе курцем уві сні, йому варто задуматися про проблеми в інтимному житті. Особливо якщо уві сні він викурив півпачки сигарет.

Ось як тлумачать за сонником Фрейда сни з курінням для жінок:

 • Якщо курить заміжня жінка — чекають хвилювання через дитину.
 • Сон про сигарети і куріння приснився розлученій жінці — приготуйтеся до неприємної розмови з колишнім чоловіком.
 • Куріння уві сні для вдови — можливе легке нездужання, побережіть себе.

Як тлумачить куріння уві сні сонник Ванги?

Болгарська ясновидиця Ванга залишила світу безліч пророцтв, з її слів був складений сонник. У ньому важливо не тільки те, що наснилося уві сні, а й коли саме сплячий його побачив. Ось як трактує сон про куріння уві сні Вангелія Пандева Гуштерова:

 • Ранковий сон говорить про втому, що накопичилася. Того, хто бачить сновидіння, поглинули побутові проблеми.
 • Денний сон сигналізує про переживання через зміну роботи.
 • Вечірній сон про куріння попереджає про знайомство з лицемірною людиною.
 • Нічний сон — до виникнення і розвитку серйозних проблем зі здоров’ям.

Будь-який з перерахованих варіантів вимагає уваги до здоров’я і психологічного стану сплячого.

Як тлумачити куріння уві сні за Цвєтковым?

У книзі «Тлумачення снів» Євген Цвєтков пише, що бувають сни, які збуваються буквально. Це віщі сни, але сновидіння про куріння до них навряд чи належить. Доктор фізико-математичних наук дає такі варіанти тлумачення сну про куріння:

 • Палити на вулиці — на сплячого чекає невдалий період у справах.
 • Куріння в автомобілі означає втрату майна.
 • Якщо сниться, що курите на балконі, то незабаром позбудетеся шкідливої звички.

Що означає куріння уві сні за сонником Лоффа?

Відомий психолог Девід Лофф розглядає куріння як один зі способів втечі від реальності, прирівнюючи тютюн до наркотичних речовин. У його тлумаченні це спосіб порушити життєве табу. Щоб точніше зрозуміти, до чого сниться куріння уві сні, психолог радить поставити собі запитання:

 • Як куріння вплинуло на ставлення до мене інших учасників сновидіння?
 • Мене приймають чи відкидають у процесі куріння?
 • Я курю з насолодою чи відчуваю почуття провини?

За рекомендаціями Лоффа, такий сон має змусити сплячого замислитися про своє самопочуття і відпочити. Можливо, підсвідомість, психіка потребують перезавантаження.

Як Мішель Нострадамус трактує куріння уві сні?

Знаменитий французький провісник Мішель Нострадамус залишив слід в історії завдяки своїм феноменальним здібностям передбачати майбутнє. У його соннику знайшлося місце для трактування сну про куріння. У передмові до сонника Нострадамуса сказано, що для того, щоб правильно трактувати сни, потрібно враховувати таке:

 • Сонник ґрунтується на передчуттях і передбаченнях автора.
 • Тлумачення мають векторний характер, тобто вектор тлумачення снів спрямований із минулого в майбутнє, і обидва ці періоди потрібно врахувати.

Сам провісник трактував куріння уві сні так:

 • Куріння уві сні — символ неробства, спокою, тимчасової зупинки в справах, у житті.
 • Якщо палить чоловік — до мудрих і зважених рішень, періоду спокою і благополуччя в роботі, тимчасового перепочинку в справах.

Як тлумачити куріння уві сні за сонником Деніз Лінн?

Знаменитий психолог і психоаналітик Деніз Лінн вважала сон особливим світом захопливих подій, а повернення до реальності після пробудження чимось буденним. Будучи представницею корінного народу, індіанців черокі, Деніз трактує сни зовсім інакше, ніж це роблять інші укладачі сонників. Тим цікавіше її тлумачення:

 • Куріння трубки з тютюном — щасливі зміни в житті сновидця.
 • Куріння марихуани — сигнал майбутніх конфліктів у сім’ї.
 • Куріння сигарети з мундштуком — успішна реалізація сміливої творчої ідеї.

Що означає куріння уві сні за сонником Симона Каннаніта?

Один з апостолів Христа на ім’я Симон Каннаніт (Зилот), який став великомучеником, тлумачив сни. Після його смерті послідовники зібрали всі тлумачення в сонник і дбайливо зберегли. Згідно з сонником:

 • куріння уві сні — до успіху в справах і невдач у коханні;
 • тютюнове листя — до багатства (бачити, тримати в руках).

Як тлумачить куріння уві сні сонник міс Хассе?

Відомий медіум міс Хассе, чиї передбачення і здатність читати чужі думки не раз дивували громадськість, трактує куріння уві сні так:

 • Якщо сплячий бачить себе курцем уві сні, то на нього чекають важкі часи і нелегке життя.
 • Бачити людину, яка палить, — до пожежі.

Сплячому необхідно бути акуратнішим, підготуватися до низки доленосних подій, щоб сміливо подолати будь-які перешкоди на шляху до мети.

Що означає курити уві сні за ісламським сонником?

Сни, як один із проявів знань і одкровень, які зібрані в Корані та Сунні, тлумачить ісламський сонник. Усі трактування в ньому досить стримані та мудрі. Для тлумачення підійдуть такі варіанти:

 • Куріння уві сні — до тривоги, передчуття небезпеки в реальному житті.
 • Куріння ароматного тютюну як частина релігійного ритуалу — сновидець покриє голову доброю славою.
 • Побачити у своїй руці листя запашної рослини — до успіху в житті. Сплячий стане для багатьох авторитетом і наставником.

До чого сниться куріння уві сні за сонником Менегетті?

Італійський психолог Антоніо Менегетті приділяв багато часу роботі з підсвідомістю пацієнтів. Вивчення активних образів у свідомості та підсвідомості особистості психолог називав імагогікою, а сновидіння — мимовільним досвідом у царині образів. Його багата практика дала змогу Менегетті скласти сонник.

Згідно з тлумаченням Антоніо, куріння уві сні означає марнування часу. Людина, якій наснилося куріння, надто зациклена на розвагах, дозволяє собі задоволення, від яких немає жодної користі. Їй би варто було задуматися над способом життя і змінити його.

Як тлумачити куріння уві сні за сонником Лонго?

Білий маг Юрій Лонго свого часу був вельми популярний. Його загадкове життя і містична смерть залишили слід в історії магічних навчань. Юрій Лонго підготував сонник із тлумаченням образів, дій і відчуттів, які сплячий переживає в стані спокою.

За сонником Лонго чути приємний аромат тютюнового диму — це знак майбутніх зустрічей з новими людьми. Якщо сплячий сам курить хорошу сигару або тютюн, то він задоволений собою, успішний і зберігає стабільне становище. Усі трактування куріння уві сні за цим сонником мають позитивний характер.

Що означає куріння уві сні? Автори різних сонників по-різному тлумачать цей образ. Серед безлічі трактувань немає різко негативних, тож сон не віщує особливих проблем. Зверніть увагу на моменти, описані тлумачами, і зробіть власні висновки.

You may also like

Ярослав: значення імен, характер і доля його володаря

Бурштин: магічні властивості, цікаві факти про камінь

Січень: знак зодіаку на початку та наприкінці місяця

Ера Водолія: що на нас чекає і скільки триватиме нова епоха

Енергетичний вампір: як розпізнати і захиститися від його впливу

Емілія: значення імені, характер і доля

close