Так чи ні: що готує карта дня Таро на сьогодні

Езотерика

robertss 14.09.2023 Article

Бажання зазирнути в майбутнє притаманне кожній людині, але не всі знають, як це зробити. Хочете дізнатися, що готують найближчі дні, які сюрпризи чекають і чого варто побоюватися? Запитайте про це в колоди карт Таро, у якої для кожного, хто ворожить, є персональні послання.

Карти Таро — потужний інструмент самопізнання і розуміння майбутнього. Щоб дізнатися відповідь на будь-яке запитання, зверніться до колоди Таро. Зосередьтеся і поставте картам запитання. Подумки сформулюйте його якомога чіткіше. Спираючись на внутрішні відчуття, виберіть одну із запропонованих карт, натисніть на неї і відкрийте опис. Прочитайте значення, застосуйте його до свого запитання і зробіть висновки.

Результати

Імператор

Четвертий старший аркан Імператор у прямому положенні означає безумовне лідерство, торжество розуму і мудрості. Карта знаменує амбіції, авторитет, життєвий досвід, владу, чіткі правила, батьківську турботу і підтримку.

Імператор — апофеоз мужності, маскулінності. Він уособлює постать батька, глави сім’ї, який створює її структуру, систему правил та обмін знаннями, досвідом. У той час як Імператриця прагне щастя, Імператор дбає про порядок, честь, гідність. Він сприймає царювання як службу і готовий правити раціонально, враховуючи інтереси свого королівства, кожного з підданих.

Архетип Імператора описує людину, яка вміє стратегічно мислити, будує плани на кілька кроків уперед і невідступно дотримується їх. Карта віщує успіх. Вона стверджує, що шанси домогтися свого — високі. За умови, що будете сміливо, впевнено і чітко йти вперед, на вас чекає успішне майбутнє й успіх у всіх сферах життя.

Шістка пентаклів

Цифрова карта з молодших арканів має сприятливе значення. Основний посил шістки пентаклів у повсякденному розкладі, це, найчастіше символ подарунка, приємного сюрпризу, виплати премії, повернення боргу.

Карта символізує щедру, благородну, великодушну й успішну людину, яка готова ділитися благами з близькими людьми.

У питанні на ситуацію карта оповідає про щасливий збіг обставин. Аркан символізує старт перспективного проєкту найближчим часом, або успішний його розвиток у поточному моменті. Будь-яка значуща угода завершиться на вашу користь, без зволікань і відстрочки.

Великодушна людина з найближчого оточення неодмінно прийде на допомогу в непростий момент життя. Ви отримаєте актуальні знання і безцінний досвід, необхідний у цей момент часу. У стосунках із партнером буде досягнуто компромісу, що враховує ваші інтереси.

У романтичному плані шістка пентаклів символізує багатий внутрішній світ, емоційну наповненість і гармонію в стосунках з коханою людиною.

Вежа

Шістнадцятий старший аркан Вежа — провісник прийдешніх змін, які відбуваються з волі вищих сил. Карта символізує припинення або крах чого-небудь, звільнення від важкого вантажу, потужну трансформацію, початок нового періоду в житті.

Вона означає, що причиною швидких і несподіваних змін станете не ви, а вищі сили, які вирішили покласти край тривалій ситуації. Аркан Вежа зачіпає всі сфери життя, очищаючи і звільняючи від обмежень, рутини, існуючого стану речей, який давно не влаштовує. Досить часто карта Вежі несе звільнення в повній відповідності з очікуваннями і бажаннями запитувача, тож її прихід є благом.

Навіть у тому випадку, коли зміни лякають і здається, що земля йде з-під ніг, разом зі звичними орієнтирами, дайте собі час. Вже дуже скоро ви зрозумієте, що все було не дарма, а зміни — на краще. Увійдіть у світле майбутнє під гуркіт уламків темного минулого сміливою ходою переможця.

Закохані

Шостий старший аркан Закохані — це провісник випробувань, які чекають попереду. Основна складність аркана полягає в необхідності вибору між двома протилежними альтернативами: минулим і майбутнім, старим і новим, обов’язком і примхою.

Від вибору, зробленого в цей момент часу, залежать довгострокові наслідки і весь майбутній уклад життя. Вибір вплине на ситуацію в роботі, плани на відпустку або подорож, питання навчання, побутові справи, ідеї та мрії.

Аркан Закохані має позитивне тлумачення, незважаючи на його неоднозначність. Так, вибір зробити складно, але буде прийнято правильне рішення. Ваші вчинки вирізняються душевністю і щирістю, а попереду чекають пристрасна закоханість або фаза стабільності, поваги і задоволеності в парі. Намагайтеся приймати рішення серцем, навіть якщо голова вважає інакше.

Якщо питання не стосується сфери кохання і стосунків, карта символізує необхідність ухвалення остаточного рішення в професійній сфері або особистих справах. Якщо дуже довго в чомусь сумнівалися і не поспішали робити вибір, зараз доля дає шанс поставити крапку і закрити гештальт

Дізнавайтеся про все першими

Підпишіться і дізнавайтеся про свіжі новини Казахстану, фото, відео та інші ексклюзиви.

You may also like

Привітання з днем народження внучці від дідуся і бабусі українською

Привітання з днем народження Віталія

Привітання з днем народження військового

Привітання з днем народження Василя

Привітання з днем народження в прозі своїми словами 2023

Привітання з днем народження брата

close