Огляд популярних мереж суші ресторанів в Рівному

Обирайте суші в м. Рівне до смаку. Серед закладів останнім часом лідером вважають мережу Суші Мастер. І це не сумнівна реклама.

Опитування клієнтів показує доволі великий попит на продукцію цієї мережі. Отже, якщо заклад займає не перше місце, то безпосередньо він знаходиться серед лідерів, особливо коли йдеться про доставку японських блюд. Але є й інші варіанти, які заслуговують уваги. Розглянемо їх.

Суші Мастер

Все ж почати хочеться саме з мережі. Вона з’явилася нещодавно, але попит на їжу з меню досить великий. Переваг багато, серед основних відмітимо:

  1. Великий вибір страв – у меню не тільки роли та сети, є воки з морепродуктами та куркою, а також супи, салати та закуски до пива. Можна обрати солодке, яке теж готують за рецептами східних країн.
  2. Якість – ретельний контроль продуктів та постачальників дозволяє закладу гарантувати свіжість та відмінний смак. Усі страви готують перед тим, як передати їх кур’єру. Отже, ніяких питань стосовно свіжості меню не виникає.
  3. Ціни – вони вражають, особливо коли на сети заклад пропонує чудові знижки. Можна обирати серед акційних товарів завжди, бо якщо наборі іноді змінюються, знижки не припиняються ніколи.
  4. Вегетаріанське меню – середи пропозицій є особливі страви без додавання риби та курки. Це рецепти вегетаріанської кухні.

Заклад працює тільки на доставку по місту. Але кур’єри досить швидкі, тому чекати замовлення годинами не доведеться. Максимальний строк – година.

«Суші вок»

Один з основних конкурентів – заклад «Суші вок». Тут також смачно та добре годують. Але вибір страв у меню трохи менший, акцент все одно зроблено на ролах, сетах та локшині вок. Це чудовий ресторан, який швидко привезе замовлення за вказаною клієнтом адресою.

У «Суші Вок» непогані відгуки, але ще про нього не так добре відомо, як про інших. Цей ресторан японської кухні достатньо новий та на даний час він поступово розвивається. Однак дуже скоро може набрати непоганий рейтинг та потіснити деякі суші-бари зі списку лідерів.

«Мацурі»

Гарний заклад для тих, хто хоче поїсти смачну та недорогу їжу. Клієнтам пропонують найкращі страви японської кухні, серед яких багатий вибір ролів. доставка досить швидка, але краще робити передзамовлення для того, щоб отримати свої роли у зазначений час.

«Інь-Янь»

Чудовий заклад для тих, хто любить їсти у комфортній атмосфері. Цей заклад працює з клієнтами або пропонує доставити пакунок з замовленням за вказаною адресою.

Оперативністю він не відрізняється, але обслуговування у залі чудове. Їжа свіжа, непоганий вибір страв у меню. Тут можна гарно провести час з друзями або рідними, насолоджуючись кухнею Японії та обслуговуванням ввічливих офіціантів.

Обирати заклад у місті рівне – це тяжке завдання. Але знаючи лідерів ринку перелік зменшується та можна швидко перевірити всіх, щоб потім стати постійним клієнтом того ресторану, який більш за все сподобався.

close