Види бойлерів та їхні відмінності

Щоб цілий рик користуватися гарячою водою, власники будинків і квартир встановлюють бойлери. Це сучасні водонагрівальні прилади, які не займають багато місця та прості в експлуатації. До того ж це економічно вигідне рішення. Такі водонагрівачі є ідеальним варіантом для дачних будинків без централізованого гарячого водопостачання.

Різновиди бойлерів

Водонагрівачі залежно від способу монтажу та функцій поділяють на такі види:

Проточні

Це невеликі за розміром водонагрівальні прилади, які можна встановлювати у ванній, на кухні чи в будь-якому приміщенні з проточною водою. Вони бюджетні, але потребують обов’язкового заземлення та якісної електропроводки. Принцип роботи такий: вода проходить через циліндричної форми ТЕН, який встановлюється на кран та нагрівається. Прилад не має резервуара для накопичення.

Накопичувальні

Це бойлери з резервуаром, у якому прилад спочатку накопичує воду, а потім нагріває її. Всередині такого агрегата є ТЕН і дві труби (для набирання та подавання води). Прилади габаритні, тому важливо продумати місце для їхнього монтажу. В них можна створити запас гарячої води від 10 до 1000 л залежно від вибраної моделі. Здебільшого накопичувальні бойлери мають термостат та можливість регулювання температури води.

Непрямого нагріву

Бойлери непрямого нагріву — це один із найпопулярніших варіантів в Україні. Такі водонагрівачі функціонують від центральної системи опалення. Вони малогабаритні та економні.

Не потрібно додатково сплачувати рахунки за електрику або переробляти проводку, адже вода нагрівається через опалення. Завдяки особливостям конструкції важливі елементи приладу не контактують із водою, отже, захищені від іржавіння. Бойлери непрямого нагріву можна під’єднувати до альтернативного джерела, щоб мати змогу нагріти воду, навіть коли опалення вимкнене.

Комбіновані

Такі бойлери можуть нагрівати воду двома способами:

  • за допомогою ТЕНу;
  • завдяки спіралеподібному змійовику, під’єднаному до котла.

Комбіновані бойлери є універсальними, оскільки можуть працювати і від електрики, і від газу.

В інтернет-магазині Aqua Life представлено бойлери всіх видів. Уся продукція з асортименту оригінальна. У каталозі зібрано лише надійні водонагрівачі від світових брендів. Компанія Aqua Life також пропонує послуги зі встановлення приладів. Правильний монтаж та вчасне обслуговування допомагають максимально продовжити експлуатаційний термін служби бойлера.

close