Як правильно вибрати проектне бюро

Наважившись на таке масштабне справу, як будівництво споруди, ви неминуче прийдете до питань підбору організації, якій довірите його проектування і будівництво. Саме від проектної компанії залежить результативність і функціональність придуманого об’єкта, і до її вибору необхідно підійти особливо серйозно.

Є ряд параметрів, що вказують на чесність організації. Яких? Давайте розберемося! До речі, якщо вас цікавить професійне архітектурне бюро, звертайтеся на сайт a-bti.com/ua

Ознаки добросовісної проектної компанії

1. Репутація. Сарафанне радіо добре допомагає скласти все враження про роботу організації. Прочитайте відгуки клієнтів на її офіційному сайті, зайдіть на незалежні форуми. Останні краще, так як містять не тільки подяки, а й справедливу критику.

2. Ця фотографії. Наявність хорошого фотографії зі зразками проектів вже готових об’єктів вказує на те, що у фірми є великий досвід в даній сфері. Фотографії також дозволяє ознайомитися з якістю проведених робіт.

3. Ведення діалогу. Здатність чути замовника визначає те, як точно будуть взяті до уваги його побажання. Хороший проектувальник повинен вникнути в специфіку об’єкта, а для цього дуже необхідний вузький контакт з клієнтом. Приступаючи до роботи, зверніть на даний момент акцентоване увага.

4. Якість сервісу. Наявність корпоративних стандартів і правил роботи, відомості про яких в більшості випадків відображаються на офіційному сайті, говорить про високу організації проектної компанії.

5. Використанням передових технологій. Вони дозволяють створити добротний проект в короткі терміни і з невеликими витратами.

6. Кваліфікація персоналу. Ці дані можна отримати з сертифікатів і ліцензій, розміщених на офіційному сайті організації.

Ознаки недобросовісної компанії

1. Відсутність сторінки з відгуками на офіційному сайті. Щоб приховувати інформацію про власні промахи, організація не дає клієнтам можливість висловити думку про отримані послуги. Також може насторожити занадто убоге кількість відгуків на ресурсі компанії з багаторічним стажем. Це говорить про те, що будь-яка критика жорстко модерується і не оприлюднюється.

2. Ціна послуг. Дуже часто фірми, щоб залучити клієнта, називають невелику ціну, яка через якийсь період часу здатний значно зрости. Це не вважається прямою ознакою поганої роботи, але це вказує на недобросовісність організації.

3. Однотипність проектів в фотографії. Безліч стандартних рішень говорить про відсутність персонального підходу до кожного замовлення. Фахівці подібних фірм не вникають в суть завдання. Їм не цікаво витрачати час на те, щоб осягнути його тонкощі. Їм важливий потік замовлень.

4. Відсутність гарантій повернення першого платежу. У подібних фірмах проектувальники не несуть відповідальності за готовий проект. Зіткнувшись з труднощами, вони просто вийдуть з проекту, присвоївши при цьому вийшла передоплату.

Кінцевий продукт

Фахівці проектної компанії повинні створити пакет документації проекту, до його складу увійдуть докладний опис, розрахунки, схеми і креслення. Якщо ж йдеться про будівництво, то підсумком їх роботи стане міцне будівлю. Потрібно сказати, що якість результату який вийшов в більшості випадків залежить від ступеня узгодженості 2-ух процесів: проектування і будівництва.

Открытая дискуссия о том, как открыть своё архитектурное бюро

close