4 симптому мікоплазмозу у кішки

Інфекційні захворювання у ветеринарній практиці у кішок діагностуються дуже часто.

Деякі патогени як правило перебувати в організмі на постійній основі, але імунних сил достатньо для стримування розвитку патологічного процесу. До подібних інфекцій ставитися мікоплазмоз, що вражає переважно кон’юнктивальну оболонку.

При ослабленні захисних сил організму, мікоплазмоз може бути генералізованим. Патологія вимальовується порушеннями в роботі кістково-м’язового апарату та інших органів знаходяться всередині.

На тлі мікоплазмозу дуже часто розвивається каліцівіроз. Адекватне лікування може створити тільки майстер професіонал. Необхідно знати перші симптоми мікоплазмозу у кішки, щоб звернутися за допомогою до ветеринарної клініки.

1. Запалення слизової очей

Мікоплазмоз у ветеринарії вважається дійсно підступним захворюванням. Основне підступність-непередбачуваність протікання патології. Одним з найголовніших ознак мікоплазмозу вважається запалення слизової очей. Перші хворобливі симптоми можуть з’явитися як протягом перших днів після контакту з патогеном, так і через пару тижнів.

При контакті з інфекцією перш за все страждає слизова очей. Кон’юнктивальна оболонка стає червоною, з’являються виділення прозорого ексудату. Згодом, кон’юнктивіт ставати серозним, так як виділяється секрет ставати жовтим. Супроводжується розвиток мікоплазмозу у кішок також підвищенням показників температури тіла, слабкістю і відмовою від їжі.

Хороша робота імунної системи призупиняє перебіг інфекції. При легкому перебігу, ознаки мікоплазмозу зникають самостійно без особливого лікування. Однак в основному, відбувається приєднання патогенної бактеріальної мікрофлори, що в результаті призводить до ускладнень. Мікоплазмоз переходить в генералізовану форму. При цьому уражаються:

  • кістково-м’язовий апарат (розвиваються виразково-фіброзні типи артритів);
  • сечовидільна системи (запалення сечового міхура і нирок);
  • статева система (запальні процеси в області передміхурової залози).

2. Кашель і витікання з носа

Дуже часто на тлі розвитку мікоплазмозу у кішки, відзначається не тільки ураження кон’юнктивальної оболонки, а й порушення роботи респіраторного тракту. Симптомом інфікування тварини мікоплазмозом вважаються:

Крім цього, стан кішки пригнічений, відзначається млявість, відмова від їжі, дуже висока стомлюваність. Респіраторна форма мікоплазмозу дуже часто приймає хронічний тип напрямки.

Особливість мікоплазм в тому, що вони вводяться в середину епітеліальних клітин тварини і значний час можуть складатися в латентному стані, не виявляючись вираженою симптоматикою. При зниженні захисних сил організму, патоген активізується, викликаючи респіраторну форму захворювання.

3. Виділення зі статевих органів

Мікоплазми вражають не тільки респіраторних тракт і кон’юнктиву, а й провокують ураження статевих органів. Симптомами мікоплазмозу є запальні процеси в області сечового міхура, уретрального каналу, піхви і матки. ознака-виділення зі статевих органів. Крім цього, відзначаються:

    , що супроводжуються відчуттями непритяными;

  • відсутність у тварини можливості до продовження роду;
  • народження мертвих плодів;
  • зараження статевої системи.

4. Млявість і апатичність вихованця

Будь-патологічний процес в організмі, особливо спровокований інфекцією, провокує появу млявості у тварини. Байдужий стан пов’язаний із запаленням і ураженням функцій. Неприємні відчуття в області очей при кон’юнктивіті, чхання і кашель, провокують у тварини пригнічений стан.

Власне поганий стан вихованець може ховати, поки не буде яскраво виражених симптомів.

Завдання власника-не допустити розвиток патології. Важливо організувати справжній раціон і хороший догляд для збільшення імунних сил організму. Слід постаратися уберегти улюбленця від контакту з іншими тваринами, що мають ознаки нездоров’я.

Поява перших хворобливих симптомів-млявість і апатичність, привід негайно звернутися за допомогою до ветеринарної клініки.

У зв’язку з великим потоком вступників питань, безкоштовні ветеринарні консультації на час припинені.

close