Анара Батирхан: біографія, чим відома

Анара Батирхан — уособлення сучасної культури, де на п’єдестал зведені соціальні мережі, онлайн-спілкування зірки з шанувальниками. Який шлях до слави обрала ця дівчина, якими проєктами наповнене її життя, про що вона мріє — теми нашої розповіді.

Анара Батирхан: біографія

Про актрису, співачку Анару Батирхан відомо небагато. 19 червня 2020 року дівчині виповнилося 28 років. Анара народилася на півдні Казахстану, у центрі Алматинської області — Талди-Кургані (Талдикорган).

Ім’я Анара в перекладі з тюркської означає ‘гранат’ або ‘плід граната’. Люди з таким ім’ям чуттєві та емоційні. Вони реалізують себе у сфері мистецтва. Таким чином, ім’я Анари Батирхан визначило її долю:

  • з дитинства дівчинка виявляла творчі здібності, займалася вокалом і танцями;
  • досвід занять став у пригоді, коли після закінчення гімназії №36 в Алмати вона вступила до коледжу при Казахській національній академії імені Жургенова;
  • Батирхан навчалася на факультеті музично-драматичної комедії, а після закінчення навчання два роки працювала в театрі.

Про професію комедійної та драматичної актриси Анара знає не з чуток. Вона не проти експериментувати з різними ролями — від стервозної панянки до милої, сміховинної простачки.

Про себе як про актрису комедійного жанру Анара заявила, коли знялася в ролі Айнур (телешоу «Q елі») — дівчини, залежної від Instagram. Молодому обдаруванню вдалося органічно вжитися в роль, незважаючи на те що в Анари до моменту зйомок не було своєї сторінки в соцмережі. Після першого сезону актриса стала знаменитою. На другий день після виходу шоу у Батирхан було десять тисяч підписників, і з кожним днем ця кількість збільшувалася.

У 2018 році презентували повнометражну комедію «Інстаграмниця» — фільм, у якому актриса постала в образі Айнур. За сценарієм цієї кінокартини Анара продемонструвала не тільки свій комедійний талант, а й драматичний.

Цікаво, що і для самої Анари Instagram став засобом для самопросування. Вона викладає пісні та відеоролики, щоб бути в контакті зі своїми глядачами та слухачами. На її думку, це вигідний інструмент для розкрутки артиста, бо публікації в Мережі доступні значній кількості передплатників і абсолютно безкоштовні для селебріті.

Слава інстаграмниці до неї прийшла 2015 року після публікації відео «Видалити «Інстаграм»?». Кількість підписників її сторінки за короткий час збільшилася до 500 тисяч. На сьогодні в Анари 2,3 мільйона підписників, що свідчить не тільки про рівень популярності молодої акторки й співачки, телеведучої, а й багато до чого її зобов’язує.

Анара Батирхан — подвійна натура. Вона мріє через кілька років стати зіркою Казахстану, активно піариться, використовуючи Instagram, але при цьому мріє жити у віддаленому аулі за умови, що там буде інтернет. Красива і жива натура, Анара мріє про велику і міцну сім’ю, хоча досі її серце залишається вільним.

Анара Батирхан: факти

Крім успішної кар’єри в кіно, продовжує свою реалізацію як співачка Анара Батирхан. Пісні талановитої дівчини користуються популярністю. Шанувальники тепло прийняли авторську пісню «Кайдасин», що надихнуло Батирхан на створення альбому. За її словами, вона запише ще багато нових пісень.

Відео з виконанням Анари Батирхан пісні «Sharara» на YouTube за рік переглянув мільйон людей, а кліп «Зулайди» — близько 135 тис. шанувальників. Користується популярністю кліп на пісню «Сүйгім келеді», виконану Анарою в дуеті з Дільханом Ісаєвим.

Анара — творча особистість із невгамовною енергією та масою цікавих планів, а саме:

  • вона вже випробувала свої сили в бізнесі (володіла салоном краси);
  • мріє про свою студію акторської майстерності або про створення клубу «Караоке Анари Батирхан».

Дівчина чуйно реагує на культурні запити молоді, прагне йти в ногу з часом. При цьому трепетно ставиться до культурної спадщини свого народу: любить казахську мову, популяризує її, прагне розвивати і примножувати спадщину предків.

Анара Батирхан — дитя сучасних форм комунікації. Вона чесно зізнається, що соціальні мережі — це спосіб самопіару. Без сторінки в «Інстаграм» сьогодні складно уявити будь-якого селебріті, а особливо молодого.

Що думає з цього приводу сама Анара Батирхан? «Інстаграм» — її друге життя:

  • Вона не сприймає соціальні мережі як убивць часу, а скоріше навпаки — це робота. Дівчина свідомо і відповідально ставиться до публікацій, заздалегідь продумує, що і як оприлюднить, радиться з директором і фахівцями з піару, ретельно підбирає відео, фотографії.
  • Завдяки «Інстаграму» шанувальники таланту дівчини дізнаються про її вподобання та смаки. Наприклад, Анара може невтомно переглядати «Володаря перснів», але при цьому в захваті від індійських акторів та індійських фільмів. Її кумири — Шахрукх Кхан і Пріті Зінта.

Анара Батирхан стверджує, що завжди орієнтується на своїх підписників, дізнається, що їх цікавить, які сюжети їм сподобаються. Тому на її сторінці небагато критичних записів.

Незважаючи на таку активність у соціальних мережах, про особисте життя Анари відомо мало:

  • 2018 року під час зйомок програми «Shanyraq» на каналі «Qazaqstan» закоханий у неї хлопець з Актау у прямому ефірі зробив пропозицію руки та серця. Але продовження історія не отримала;
  • на початку 2019 року Анара повідомила, що збирається заміж, але жодних подробиць про свого обранця не розкрила. Акторка натякнула, що молодий чоловік працює у сфері шоу-бізнесу і висловила надію на щасливе майбутнє.

Соціальні мережі дають змогу актрисі зберігати двосторонній контакт із шанувальниками. Їхні коментарі надихають її на нові творчі звершення. Успіхів, Анара Батирхан!

close