Брови для круглого обличчя: як підібрати форму правильно

Жінки приділяють багато уваги бровам. Правильно підібрана форма візуально змінює обличчя і робить його більш виразним. Як визначити ідеальну форму брів для круглого обличчя і як за ними доглядати, розповіли журнали Elle і Harper’s Bazaar.

Особливості круглого обличчя і відповідні форми брів

Кругле обличчя вирізняється плавністю і м’якістю ліній. Його головна особливість — практично рівна відстань від центру до будь-якої точки контуру. У круглолицих дівчат низький лоб, слабо виражені вилиці та підборіддя. Найширша частина їхнього обличчя проходить по лінії між серединою чола і нижнім краєм очей.

Які брови підходять для круглого обличчя? Експерти журналу Elle рекомендують круглолицим дівчатами уважно підбирати форму брів. Брови повинні візуально витягувати обличчя, а не підкреслювати його округлість. У зв’язку з цим краще уникати дугоподібних форм.

Круглолицим дівчатам і жінкам підійдуть брови зі зламаним контуром і невеликим низхідним кінчиком. Бізнес-леді з круглим обличчям можуть надати волоскам пряму форму. Прямі, не надто широкі брови зроблять обличчя більш серйозним, суворим, діловим. Представницям прекрасної статі, які бажають пом’якшити риси обличчя, краще зробити брови з м’яким вигином.

Які брови підходять для круглого обличчя і маленьких очей? Під час вибору форми брів для круглого обличчя з маленькими очима враховуйте актуальні тренди візажу. Сьогодні великої популярності набувають максимально природні брови, що вирізняються пишністю та об’ємністю. Такі брови роблять погляд більш відкритим, а очі — виразними.

Як зробити брови для круглого обличчя? Брови повинні врівноважувати округлість обличчя і візуально коригувати його пропорції. Створюючи правильну форму брів, намітьте відстань між ними. Зазвичай ширина між бровами дорівнює ширині двох пальців. Цей параметр можна змінювати з урахуванням індивідуальних особливостей обличчя. Далі:

 1. Визначте найвищу точку брів. Вона розташована на перетині брови та лінії, що проходить через зовнішній бік зіниці від крил носа.
 2. Визначте закінчення брови — перетин брови і лінії, що проходить від крил носа через куточок ока.
 3. Окресліть контур брів білим або кольоровим олівцем. Вищипайте всі волоски, що виходять за контур. Видаляючи зайве, зосередьтеся на повіках і зоні під бровою. У цьому місці волоски можуть бути на порядок світлішими.

Щоб скорегувати круглу форму обличчя, не потрібно вдаватися до естетичної хірургії. На думку журналу Harper’s Bazaar, зробити це допоможе макіяж. Крім того, візуально змінити риси обличчя допоможе правильно підібрана форма брів.

Догляд за бровами для круглого обличчя

Правильно підібрана форма брів здатна візуально змінити кругле обличчя. Однак недостатньо один раз вищипати зайві волоски. Щоб зберегти форму і презентабельність брів, за ними необхідно доглядати і коригувати. Для цього журнал Elle рекомендує здійснювати кілька простих дій:

 1. Робіть масаж брів. Масажуйте брови по лінії росту волосся. Робіть це акуратними щипковими рухами великим і вказівним пальцями. Масажуйте брови від перенісся до скронь і в зворотному напрямку. Робити це необхідно 5-7 хвилин.
 2. Розчісуйте брови. Не лінуйтеся робити це щодня. Це допоможе пригладити волоски та зафіксувати бажану форму брів, а також стимулює ріст волосся.
 3. Використовуйте олії та доглядові засоби. Наносьте на брови реп’яхову, рицинову або мигдальну олію. Робити це краще перед сном. Ці олії допоможуть зміцнити волоски та перешкоджатимуть їхньому випадінню. Раз на тиждень очищайте брови скрабом. Цей засіб прибере з обличчя ороговілу шкіру, що перешкоджає росту нового волосся. Для збільшення густоти брів можете використовувати спеціальну сироватку.
 4. Не забувайте про необхідність корекції форми. Це невід’ємна частина догляду за бровами. У процесі бажано вкоротити занадто довгі брови, додати вигину, прибрати ширину в області кінчиків. При цьому важливо не перестаратися і зробити перехід між широким початком і кінчиком брови максимально плавним.

Робити корекцію можна ниткою, воском, лазерним епілятором або звичайним пінцетом. Останній можна використовувати в домашніх умовах:

 1. Для корекції форми брів пінцетом очистіть шкіру.
 2. Нанесіть на зону росту волосків дезінфікуючий засіб.
 3. Розчешіть і укладіть усі волоски в одному напрямку.
 4. Визначте межі брів.
 5. По черзі висмикуйте волоски, що виходять за окреслений контур.

Таким чином відкоригуйте обидві брови. Після закінчення процедури нанесіть на шкіру заспокійливий крем або прикладіть лід.

Правильно підібрана форма брів може візуально скоригувати кругле обличчя. Висхідні брови з легким вигином роблять його більш витягнутим. Щоб зберегти їхню привабливість, за волосками важливо доглядати і коригувати форму брів.

Унікальна добірка новин від нашої редакції

close