Бурятки: 20 найкрасивіших жінок

Хто найкрасивіші бурятки? Журналіст Анастасія Циденова, танцівниця Арюна Цидипова і модель Марія Шантанова.

Ірина Абідуєва

Співачка. Народилася 10 вересня в Улан-Уде. Нині працює ведучою. Заміжня, сповідує буддизм.

Бадма-Ханда Аюшеєва

Співачка. Народилася 28 травня 1979 року в Шенехені (Китай) у бурятській родині. У 1993 році разом із сім’єю переїхала в Росію і оселилася в Улан-Уде. З 1998 року Бадма-Ханда — солістка державного театру пісні і танцю «Байкал», виконує композиції в жанрі етно-поп. Записала кілька студійних альбомів. Народна артистка Бурятії (2018).

Донара Балданцерен

Танцівниця і балетмейстерка. Народилася в Улан-Уде. У 1993 році закінчила Бурятське державне хореографічне училище. Солістка театру «Байкал», керівник дитячої хореографічної етностудії. Народна артистка Бурятії.

Ірина Баторова

Балетмейстерка і танцівниця. Народилася 22 грудня 1978 року в Улан-Уде. Танцями почала займатися в 9 років. Відома як солістка і балетмейстерка театру танцю «Байкал». Народна артистка Бурятії (2007) і заслужена артистка Росії (2013). Стала співавтором низки танцювальних постановок: «Угайм Сулде», «Блиск Азії» і «Відлуння країни Баргуджин Тукум».

Арюна Бубеєва

Учасниця конкурсів краси. Народилася 19 жовтня 1991 року в Улан-Уде. Відома завдяки перемогам у конкурсах краси «Краса Бурятії 2010», «Міс Азія 2012» і «Міс монгольських народів 2016». Представляла Бурятію на конкурсі «Краса Росії 2010».

Амарсана Гендунова

Журналіст і стиліст. Народилася в Улан-Уде 1991 року. У 18 років переїхала до Канади. Відома як головний редактор канадського журналу мод Chloe. Працює особистим стилістом низки артистів і співаків.

Анастасія Дашинорбоєва

Танцівниця. Народилася 28 вересня 1986 року в Улан-Уде. Артистка танцювальної трупи театру танцю «Байкал». Заслужена артистка Республіки Бурятія.

Медегма Доржієва

Співачка, композиторка і піаністка. Народилася 7 вересня 1980 року в селі Зугмара Читинської області в сім’ї військового льотчика і музиканта. Закінчила з відзнакою Східно-Сибірський інститут культури. Записала три студійні альбоми, двічі ставала «Співачкою року» в Бурятії. Заслужена артистка Республіки Бурятія.

Юлія Замоєва

Актриса балету. Народилася в місті Нерюнгрі. Працювала в Бурятському державному театрі опери та балети, з 1997 — актриса театральної трупи театру «Байкал». Народна артистка Бурятії.

Олена Мардаєва

Модельєр і бізнесвумен. Народилася 28 січня 1985 року в Іркутській області. Відома як організаторка конкурсу «Краса Бурятії». Зараз займається дизайном авторських хусток і очолює жіночий футбольний клуб Asia Gold.

Марія Могзолова

Топ-модель і балерина. Народилася в Бурятії. З 9 років займалася балетом, навчалася в балетній консерваторії у Відні. Бере участь у показах мод, виграла конкурс краси «Miss FTV».

Анна Обожина

Співачка. Народилася 1 квітня. Здобула освіту диригента, закінчила «Гнесинку». Відома як учасниця проекту «Битва хорів» на російському телебаченні. Зараз проживає в Москві.

Ірина Пантаєва

Модель і актриса. Народилася 31 жовтня 1967 року в Улан-Уде в сім’ї відомого бурятського композитора і актриси. Почала кар’єру моделі 1988 року. Здобула перемогу в конкурсі краси «Міс Улан-Уде 1989». Після особистої зустрічі з Карлом Лагерфельдом кар’єра Ірини пішла вгору. Вона з’являлася на обкладинках модних журналів, зокрема й Vogue. Дівчина знімалася в кіно. Найвпізнаванішими фільмами стали «Повернення Ходжі Насреддіна» і «Втеча з ГУЛАГу».

Дулма Сунрапова

Співачка. Народилася в селі Цокто-Хангіл Забайкальського краю, дата народження — 15 листопада. Закінчила ВСДІК у 2015 році. Кар’єрний зліт почався з перемоги в монгольській «Фабриці зірок». Найбільш упізнаваними піснями стали «Алтаргана», «Урагшаа», «Шангиш» і «Мүнхэ нютаг».

Галина Табхарова (Дашинімаєва)

Артистка балету. Народилася в Улан-Уде. Солістка театру «Байкал». З успіхом виконувала народні бурятські танці, танці народів світу і сучасні естрадні танці.

Анастасія Циденова

Журналістка і телеведуча. Народилася 10 червня 1986 року в Кирені Бурятської АРСР у сім’ї інженера і педагога. Відома під псевдонімом Азія Циденова. Працювала в креативному центрі Першого каналу, була ведучою на «Муз-ТВ». Співзасновниця індор-телебачення для ресторанів, фітнес-залів і салонів краси.

Арюна Цидипова

Танцівниця. Народилася в місті Кяхта (Бурятія). Найбільш відома як актриса балету в театрі «Байкал». Виступає з 2012 року. Телеаудиторії запам’яталася як переможець талант-шоу «Танцюють всі!» на телеканалі «Россия-1» у 2017 році. Нагороджена медаллю за заслуги перед Республікою Бурятія.

Даріма Чімітова

Модель і молодий учений. Народилася в Улан-Уде, день народження — 29 листопада. Відома як «Міс Улан-Уде 2012». Нині займається наукою, веде власну онлайн фізико-математичну школу, здобуває ступінь кандидата математичних наук

Євгенія Шагдарова

Модель і стиліст. Народилася в Улан-Уде, окрім бурятського має російське, єврейське, казахське та китайське коріння. Відома перемогою в конкурсі «Топ-модель Бурятії» і за участю в конкурсі «Топ-модель Росії» 2015 року.

Марія Шантанова

Фотомодель, актриса, бізнесвумен. Народилася 2 листопада 1985 року в Улан-Уде. Відома за рекламними кампаніями брендів косметики і харчових продуктів у Китаї, Тайвані та Гонконзі. Займалася сімейним бізнесом, забезпечувала імпортно-експортні операції, володіє російською, англійською та китайською мовами.

Найкрасивіші бурятки відомі не тільки в Бурятії або Росії, а й в інших країнах. Вони укладають угоди з модельними агентствами, рекламують бренди і виграють конкурси краси.

Унікальна добірка новин від нашої редакції

close