Вольєр і будка для хаскі своїми руками креслення і розміри для дорослої собаки

Вольєр і будка для хаскі своїми руками креслення і розміри для дорослої собаки - Ветеринар

Важко тримати собаку в будинку, не виконуючи ремонт щорічно. Бувають ситуації, коли господарі змушені виїхати на маленький термін, а за твариною дивитися нікому. Собака або погризе все в будинку, або буде жити в своєму. При спорудженні вольєра головне не забути врахувати наступний фактор: пес не повинен відчувати дискомфорту, так як це призведе до захворювань. При неправильному підборі матеріалів тварина травмується, а неграмотне розташування житла і зовсім діє на нервову систему собаки.

Чи можна утримувати хаскі взимку на вулиці

Тримати собаку на вулиці можна: здоров’я від цього не зможе постраждати. Навіть при сильних морозах хаскі спокійно виживають у вольєрі. Головний параметр-комфорт. А щоб уникнути негативних наслідків важливо пам’ятати про постійні фіз.навантаженнях. Це не та порода, яку можна тримати на ланцюгу. Хаскі-їздовий собака, а не сторожовий. Тварина повинна постійно гуляти, бігати і грати. В іншому випадку вихованець стане агресивним, почне кидатися на людей. Відновити колишній контакт буде неможливо.

Собака-справжній член сім’ї. Навряд чи комусь хочеться, щоб його діти жили в некомфортних умовах. Тут підхід повинен бути ідентичним. Хаскі необхідно не тільки дресирувати, а й виховувати. Потрібно пам’ятати про пряник, якщо користуватися виключно батогом, пес стане злим, агресивним.

Вольєр і будка для хаскі своїми руками креслення і розміри для дорослої собаки - Ветеринар

Яким повинен бути вольєр для хаскі

Вольєр — це не невелика будка. Не можна закрити хаскі в невеликій будці: це вкрай погано проявиться на психіці тварини. Його будинок повинен бути просторим, щоб собака сама хотіла зайти в нього.

Також не потрібно тримати пса у вольєрі регулярно. Це міра, до якої вдаються в крайніх випадках. Будка буває як дерев’яною, так і металевою. Все залежить від можливостей у фінансовому плані власників.

Хороший розмір для дорослої собаки

Щоб правильно побудувати вольєр для хаскі, його габарити не повинні занадто лімітувати свободу тварини. Неможливо зробити будинок на 100 метрів квадратних, але і невелика будка поганий вибір. Це не означає, що буди не повинно бути зовсім. Її варто розмістити всередині вольєра. Вихованець зможе відчувати себе зручно, коли буде знати, де він завжди може спати або розслабитися.

Для тварини сам вольєр-паркан, а будка — будинок. Розміри буди розрахувати дуже легко: необхідно поміряти зростання і довжину пса і додати по 15 сантиметрів. Довжину слід вважати від кінчика носа до основи хвоста.

Дах Буди краще робити V-образної. На дно будки рекомендується класти підстилку. Її розмір теж додається до висоти місця для сну.

Вольєр для хаскі повинен займати 10 метрів квадратних. Ідеальний матеріал-дерево. Метал, може, і буде служити довше, але створить значну кількість неприємностей. У спеку буде нагріватися, а в холодну — переохолоджуватися.

Розміщення вольєра

Пес цієї породи вимагає великої уваги. В іншому випадку хаскі може захворіти і навіть померти. Щоб уникнути подібного результату, не рекомендується ізолювати житлове місце від навколишнього світу. Бажано, щоб у вихованця була можливість стежити за тим, що відбувається, адже самотність для цієї породи обертається смертю.

Повністю забороняється встановлювати будиночок для хаскі недалеко від туалету, стайні, свинарника або інших об’єктів, що видають сильний запах.

Важливо, щоб локація була сухою. Досконало наявність дерев або кущів, які будуть давати тінь в спеку. Тварина не любить дуже велике тепло. Зате хаскі прекрасно переносять низькі температури і спокійно переживуть навіть найхолоднішу зиму.

Структура і площа вольєра

Існує 3 види конструкції споруди:

  • закритий;
  • відкритий;
  • напівзакрита.

Відкрита конструкція враховує гратчасті огорожі, що дозволяють тварині бачити все, що відбувається. Напівзакрита-наявність декількох суцільних і декількох ґратчастих стін. Закрита-суцільних дерев’яних.

Хаскі-цікаве тварина, тому для них доречним буде перший тип. Сітка у вигляді огорожі-жахлива помилка. Собака легко усуне подібну перешкоду. На превеликий жаль, процес ніяк не зможе обійтися без травм. Перевагу краще віддати залізним прутам.

Як не дозволити надлишку вологи

Висока вологість призведе до ряду поганих наслідків. Рекомендується встановлювати вольєр вище земляного рівня. Це дасть можливість уникнути надмірної вогкості і вологи. Заборонено будівництво поблизу будь-якого водоймища, будь то Садовий басейн або озеро. Головний параметр-відсутність торкання з землею.

Вбудоване утеплення

Утеплення потрібно перед приходом зими. Будка для хаскі не повинна бути холодною, адже тварина може захворіти. Насамперед необхідно подивитися на підлогу: його можна покрити шматком ковроліну, під яким приховати теплі ковдри. Необхідно, щоб в будці була невелика вологість: при дуже високих показниках тварині складно дихати.

Важливо не забути повісити клапан для вхідного отвору. Без цього всі дії безглузді, так як не буде вирішена проблема з гуляє вітром. Собака, зрозуміло, невразлива до поганих умов погоди, але це не означає, що можна не враховувати її комфорт.

Виготовлення вольєра власними руками

Насамперед потрібно встановити завдання, які буде вирішувати місце проживання тварини. Якщо це проживання собаки в тимчасовий від’їзд власників, не необхідно будувати дуже великі стіни, зводячи замок. Якщо ж приміщення будується для постійного знаходження там пса, потрібно обзавестися якісним кресленням.

Можна спорудити вольєр для хаскі власними руками, основне, щоб схема була розроблена професіоналом. В іншому випадку, через маленький термін, будиночок значно постраждає. Через непродуманого креслення він може не впоратися навіть з несприятливою погодою.

Вибір матеріалів

Більш відповідний матеріал для стін-дерево . Для відкритих ґратчастих конструкцій краще застосовувати прути з металу, щоб уникнути можливості розриву закрученої волосіні і появи травм у пса . Це менш вигідно в економічному плані, проте набагато безпечніше для хаскі.

Пол ДЛЯ вольєра

Для надійності можна зацементувати підлогу. Щоб собаці не було прохолодно, варто скористатися офісним ковроліном . Вийде довговічна і зручна конструкція, яка не дасть замерзнути навіть коли на вулиці холодно. Завдяки м’якому прошарку пес себе буде почувати як вдома. Також протягом певного часу тварина може почати вважати вольєр своїм житлом і приходити туди з ще величезним задоволенням.

Покрівля для даху вольєра

Ідеальним матеріалом для покрівлі вважається хвильової азбестоцементний хвилястий покрівельний лист . Це єдина пропозиція, що має адекватне співвідношення якості і вартості. Хвильовий азбестоцементний хвилястий покрівельний лист міцний, стійкий до різних умов погоди, різкої температурної зміни, не боїться пожежі, водонепроникний. Звичайний Колір-Сірий, втім на даний момент дуже легко придбати будь-який відтінок.

Завдяки Еко. безпеки покрівлі можна не боятися про те, що матеріал зашкодить тварині або зовнішньому середовищу. Можна застосовувати і гофролист, і гнучку черепицю. Однак навряд чи варто купувати такі дорогі матеріали для даху вольєра.

Вольєр і будка для хаскі своїми руками креслення і розміри для дорослої собаки - Ветеринар

Стіни вольєра

Стіни можуть бути як відкритими, так і абсолютно закритими. Вкрай не рекомендується схилятися до спорудження другого типу, адже хаскі дуже допитливі, і самотність для них вкрай небезпечно. Якщо самостійне проживання короткостроково, це не дуже важливо. Однак якщо собака буде регулярно перебувати у вольєрі, він повинен дозволяти тварині стежити за тим, що відбувається навколо.

Двері для вольєра

Двері не вимагає дотримання якихось строгих норм. Тут немає особливих обмежень, але краще застосовувати залізні прути, з яких іноді виконують лицьову частину житлового комплексу для тварини. Завдяки цьому виключається можливість пошкодження дверей. Якщо пес захоче порвати, наприклад, залізний дріт, він обов’язково пораниться. У більшості випадків травми можуть бути навіть непоєднуються з життям. Наприклад, волосінь може впитися тварині в шию або ж просто пошкодити вкрай важливі органи. Ніяка економія не варто подібних ризиків. Лікування у ветеринарній клініці теж потягне за собою чималі витрати.

Виготовлення будки для хаскі

Будка повинна відповідати розмірам пса, адже якщо в ній буде тісно, хаскі не стане там спати. А занадто вільний будинок стане холодним восени і взимку.

Розмір і форма

Як ми говорили раніше, для розрахунку оптимального значення потрібно встановити параметри собаки, після цього додати до них по 15 сантиметрів. Ширину можна зробити більше, але не дуже багато. Для створення затишних умов слід забезпечити будку теплою підстилкою, розмір якої необхідно брати до уваги при розрахунку висоти споруди. Проводити експерименти з формою не варто: підходить звичайний квадрат або прямокутник.

Що може стати в нагоді для будівництва

Основні матеріали-дерево, прути з металу, м’які підстилки і утеплювачі, хвильовий азбестоцементний хвилястий покрівельний лист. Більш важливо Не застосування добірної деревини, а вибір хорошого ділянки, коректні розрахунки розмірів. Все залежить від цілей власників. Якщо люди хочуть 1 раз залишити тварину на два-три дні, можна обійтися невеликим доступним спорудою. Однак у випадку з постійним місцем для ночівлі рекомендується підійти до будівельних робіт серйозно.

Вольєр не панацея. Непотрібно забувати про вихованця, якщо він знаходиться в будці. Хаскі вимагають постійної уваги, контакту, ігор: це не сторожовий собака. Важливо пам’ятати і про фізнагрузках, тому що в породі це закладено генетично.

close